„Mes matome kiekvieną rytą statistiką pagal atliktų tyrimų skaičių, kurių diena iš dienos daugėjo, tai matome, kad nustatytų naujų atvejų, jų skaičius nekyla. Tai reiškia, kad mūsų koronaviruso kreivė nekyla, ji plokštėja. Noriu padėkoti visiems, kurie laikėsi rekomendacijų“, – LRT radijui sakė viceministras A. Šešelgis.

Jis pabrėžė, kad apribojimų sušvelninimas daliai verslo nereiškia karantino sąlygų atšaukimo, todėl tiek gyventojai, tiek ir pats verslas turi jų paisyti.

„Vyriausybės sprendimo, kuris buvo priimtas trečiadienį, tikrai nevadinčiau karantino švelninimu, tai yra tiesiog leidžiama daugiau veiklų pradėti po truputį vėl grįžti ir tas veiklas organizuoti ir paslaugas teikti žmonėms. Nė viena karantino sąlyga, reikalavimas yra nesušvelnintas ir neatkeistas. (...) Prašymas: laikykitės tų pačių reikalavimų, laikykitės atstumo, dėvėkite kaukes, nedalyvaukite grupiniuose susibūrimuose (...)", – rekomendavo viceministras.

Sekmadienio rytą pateiktais Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, Lietuvoje nustatyta 12 naujų koronaviruso atvejų, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 1438. Ankstesniąją parą nustatyta 16 naujų atvejų.

Pasveikusiais šiuo metu laikomi 467 asmenys, mirė 41 sergantis žmogus.