Kovo 26 d., 8.00 val., duomenimis:

Lietuvoje patvirtintų ligos atvejų – 290.
Mirusiųjų nuo koronaviruso skaičius – 4.
Pasveikusiųjų skaičius – 1.
Per vakar dieną ištirta – 849.
Iki šiol iš viso ištirta ėminių dėl įtariamo koronaviruso – 4320.
NVSC duomenis pateikusių asmenų skaičius – 74887 (2020-03-20).
Paveiktomis teritorijomis laikomos visos šalys.

Siekiant stabdyti koronaviruso plitimą kovo 16 dieną Lietuvoje paskelbtas karantinas. Jis pratęstas iki balandžio 13 dienos.

Visą naujausią informaciją, susijusią su koronavirusu, rasite pagal šią nurodą http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas. Taip pat primename, kad Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) interneto svetainėje galima rasti informaciją apie vykdomus epidemiologinių tyrimų rezultatus ir apie koronavirusu užsikrėtusių žmonių lankytas vietas.

SAM ragina žmones vadovautis medikų ir institucijų nurodymais, tai yra maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, jei yra galimybė, dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai bei kita. Pajutus ligos simptomus reikia kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.

Kitaip tariant, pateikiama atvejų epidemiologinės diagnostikos metu surinkta informacija, kurią susirgę žmonės pateikė NVSC specialistams. Apie atnaujintą informacija NVSC interneto svetainėje žiniasklaida informuojama nedelsiant, kai tik ji įdedama.