„Susisiekė su manimi „Pavaduotojas“ ir pasakė, kad būsiu perkeltas. Priežastis – reikia atlaisvinti patalpas. Tikriausiai nepatiko, kad nevalgiau ligoninės maisto, todėl sudarė sąlygas, kad neužsakinėčiau maisto“, – feisbuko paskyroje „Sergu korona“ rašė jaunuolis.

Naujos patalpos padarė ligoniui įspūdį.

„ Naujas kambarys – Labiau galbūt kamera. Lango atsidaryti negalima, nes užrakinta, durys irgi rakinamos, tikriausiai, kad nepabėgtum“, – rašė jis.

Vienas iš dalykų, kurie įstrigo pacientui – tai, kad naujose patalpose nerado dušo, nors jam buvo sakyta, kad sąlygos bus tokios pačios kaip ir prieš tai.

„Apkniso mane“, – konstatavo studentas.

Labiausiai jis džiaugėsi tuo, kad gavo arbatos su medumi ir citrina.

„Vakarinę pamainą dirbanti seselė yra gerumo įsikūnijimas, siūlo visokeriopą pagalbą, gaila negali man padėti“, – rašė jaunuolis.

Klaipėdos ligoninėje gydomas rietaviškis yra vienas iš septyniolikos asmenų, kuriems Lietuvoje patvirtintas koronavirusas. Labiausiai jis įsimintinas tuo, kad grįžęs iš Danijos neskubėjo karantinuotis, ir dar buvo nuvykęs pramogauti į prie Palangos esantį „Atostogų parką“. Apie savo motyvus pacientas rašė jau anksčiau. Tai galima paskaityti čia.