„Greitosios pagalbos atvežta patenkinamos būklės, sloguojanti, truputį karščiuojanti. Paimti tyrimai ir gautas atsakymas, kad ji yra serganti“, – penktadienį žurnalistams sakė V. Janušonis.

Jo teigimu, moteris su savo vyru iš Tenerifės į Palangą atskrido per Barseloną. Iš Palangos namo šeima vyko nuosavu automobiliu.

„Kaip ji pati teigė, grįžo su vyru. Vyras namuose izoliavosi, o ji pati, kaip sakė, kontaktų neturėjo. Tikimės, kad daug kontaktų turbūt nebus ir galbūt daugiau nebus sergančių žmonių“, – kalbėjo ligoninės vadovas.

„Vyras šiuo metu namuose. (...) Visuomenės sveikatos centras, matyt, tuos kontaktus žiūrės, bus patikrintas ir vyras“, – tęsė V. Janušonis.

Jis taip pat patikino, kad koronavirusu infekuota pacientė jaučiasi gerai. Ligoninėje, anot V. Janušonio, nuo vasario 3 d. buvo patikrinti 53 pacientai, o šiuo metu 13 mėginių yra išsiųsti į Vilnių tirti.

„Mano įsakymu paruoštas planas – atlaisvinome ir šiuo metu turime 30 lovų. Dar kelias – apie dešimt – turime rezervinių. Šiandien pradėjome ruošti (...) dar – bus šešiasdešimt lovų paruošta, o jei reikės, esame numatę visą korpusą atlaisvinti – iki 200 lovų“, – patikino V. Janušonis.

Klaipėdoje, pranešus apie pirmą atvejį, padaugėjo medikų iškvietimų. Greitosios pagalbos darbuotojai vos spėja suktis, pasakojo prie KUL sutiktas greitosios medicinos pagalbos automobilio vairuotojas.