Be jokios abejonės, dauguma vyrų kažin ar linkę ilgai trunkančią erekciją vertinti kaip problemą, nes jei tai kelia nepatogumų. Vis dėlto tenka pripažinti, kad žmogaus kūnas nėra pritaikytas tokiems išbandymams. Jei erekcija trunka per ilgai, gali būti pažeistas penio audinys ir netgi baigtis visą gyvenimą trunkančia erekcijos disfunkcija, fiziniais trūkumais ir netgi gangrena. Kartais vaistai gali išspręsti problemą, tačiau sudėtingesniais atvejais prireikia netgi chirurginio gydymo, o komplikacijų atveju netgi ištinka nuolatinė erekcijos disfunkcija.

Cianopsija

Verta pastebėti, kad „Viagra“ nekelia priapizmo pavojaus. Tiesa, gali pasireikšti kitas ne ką mažiau keistas šalutinis poveikis, žinomas cianopsija, kai pasaulis tampa mėlynas. Dėl šio vaisto poveikio didėja akių jautrumas. Taigi mėgaudamiesi nepakartojamais potyriais šių vaistų pavartoję vyrai dar ir gali tikėtis įspūdingų melsvų atspalvių vaizdų, rašo oddee.com.

Orgazmas žiovaujant

Dalis pasaulio gyventojų susiduria su sunkumais patiriant orgazmą, bet nedidelė asmenų, vartojančių vieną konkretų antidepresantą, patiria visiškai priešingų problemų. Tiesą pasakius, tokiais atvejais nusižiovavus aplanko orgazmas. Nors daugumą šį šalutinį poveikį patyrusių asmenų jis suglumino, mažiausiai vienas asmuo patikino, kad tai kelia pasimėgavimą.

Blyksniai smegenyse

Antidepresantų vartojantys asmenys dažnai susiduria su sunkumais, kai mėgina atsisakyti šios rūšies vaistų, ne tik dėl emocinių priežasčių, bet ir dėl organizmo polinkio išvystyti priklausomybę nuo tablečių, pasireiškiančią nemaloniais pojūčiais nepavartojus jų. Vienas keisčiausių ir labiausiai gluminančių šalutinių antidepresantų poveikių žinomas blyksnių smegenyse pavadinimu. Šis poveikis atitinka šį pavadinimą, kai jaučiami savotiški elektros impulsai. Nors šie nemalonūs pojūčiai nesukelia jokių ilgalaikių padarinių, jie gali būti iš tikrųjų skausmingi ir gluminantys.

Juodi plaukai ant liežuvio

Ši būklė atrodo prastesnė, nei yra iš tikrųjų. Svarbu suvokti, kad šis šalutinis poveikis nėra žalingas ir dažniausiai dingsta be jokio gydymo. Vis dėlto ganėtinai nemalonu matyti plaukuotą liežuvį. Tuo pačiu pasireiškia metalo skonis burnoje ir prastas kvapas. Laimei, receptiniai vaistai šios būklės nesukelia, tačiau virškinimo sutrikimams malšinti skirtas vienas medikamentas gali. Lyg to dar būtų maža, vartojant šio vaisto išmatos taip pat tampa juodos.

Fototoksiškumas

Nepriklausomai nuo to, ar amžino gyvenimo idėja jums atrodo intriguojanti ar kaip tik kelia siaubą, dauguma turbūt pritartų, kad nemaloniausia vampyro egzistencijos dalis – tai būtinybė vengti dienos šviesos visą likusį egzistavimo periodą. Jei bijote, kad jūsų kūnas sudegs vos tik ant jo patekus Saulės spinduliams, turėtumėte vengti kito Amerikoje parduodamo antidepresanto, kurio vienas iš galimų šalutinių poveikių kaip tik ir yra fototoksiškumas. Tai reiškia, kad buvimas atvirame ore gali baigtis rimtais nudegimais ir pūslėmis.

Plaštakos ir pėdos sindromas

Pirštų atspaudai tampa vis svarbesni skaitmeniniame pasaulyje, nes vis dažniau jie yra naudojami tapatybei patvirtinti bankuose, ligoninėse ir oro uostose. Deja, kai kurių rūšių vaistai nuo vėžio pasižymi galimu šalutiniu plaštakos ir pėdos sindromu vadinamu poveikiu, dėl kurio išnyksta pirštų atspaudai. Dėl šios priežasties tokių vaistų vartojantiems pacientams rekomenduojama keliauti su gydytojo išduota pažyma, padėsiančia išvengti nemalonumų.

Šlapimo spalvos pasikeitimas

Neretai vartojami vaistai gali pakeisti šlapimo spalvą į pačias netikėčiausias ir įvairiausias: raudoną, oranžinę, žalią, mėlyną ir netgi juodą.

Kompulsinis elgesys

Nieko baisaus nenutiks, jei kartkartėmis pavalgysite kaloringo maisto, vis dėlto jei šis įprotis virsta kompulsyviu elgesiu, jau tenka konstatuoti problemą. Kaip bebūtų liūdna, tenka pripažinti, kad vartojant vaistus nuo Parkinsono ligos gali pasireikšti kompulsyvus elgesys, o nežymų polinkį į alkoholio vartojimą turintis asmuo gali virsti alkoholiku, kartkartėmis į lošimų automatų saloną užsukantis žmogus – užkietėjusiu lošėju, paprasčiausias žmogus tampa šopaholiku ar priklausomybės nuo sekso kamuojamu nelaimėliu.