„Atrankoje laukiami įvairių tipažų vyrai ir vaikinai, norintys išbandyti naują užsiėmimą, keliauti ir užsidirbti iš įdomios veiklos. Laukiami klasikiniai vyriški vyrai, o taip pat ir įdomių veido bruožų, barzdoti ar berniokiški, liekni ar raumeningi, blondinai, brunetai, raudonplaukiai... Taigi, įvairių tipažų stipriosios lyties atstovai. Svarbiausia, kad pretendento ūgis būtų nuo 184 iki 192 cm ir jis degtų didžiuliu noru tapti modeliu“, - sako agentūros „First Face Model“ įkūrėja Aistė Andrijauskaitė.

Vyrų modelių atranka
Foto: Organizatorių archyvas

Ši agentūra didelę vyrų modelių atranką organizuoja kartą per metus. Šiais metais atrankos partneriu tapo netrukus prasidėsianti „Vyrų mados savaitė“. Tad modeliais ką tik tapę vyrai iš karto turės galimybę pasirodyti net keliuose svarbiuose mados renginiuose. Tinkami pagal tipažą modeliai bus pakviesti dalyvauti kovo 2 d. vyksiančiame „Vyrų mados savaitės“ atidaryme kultūros bare „Kablys“, kurio metu atlikėjų duetas „Beissoul&Einius“ savo pasirodymo metu pristatys ir drabužių kolekciją. Na, o kovo 7 d. mados mylėtojų laukia net keli naujausių kolekcijų pristatymai „Vyrų mados savaitėje“ . Vyrams skirtus drabužius pristatys Lietuvos dizaineriai: Lilija Larionova, „Pando“ ir „Kristi Andress“, taip pat svečiai iš užsienio: „One Wolf“ iš Latvijos, „The Dark“, iš Libano kilęs, daug metų Italijoje praleidęs ir šiuo metu Lietuvoje gyvenantis Paulis Rizkas.

„Visada turėjau labai daug gražių draugų vaikinų. Man dažnai skambindavo stilistai ar fotografai iš reklamos agentūrų ir prašydavo, kad parekomenduočiau kurį nors jų fotosesijai. Taip ir kilo idėja, kad mano agentūroje turi dirbti tik vyrai“, - apie sumanymą prieš kelis metus kurti būtent vyrų modelių agentūrą sako A. Andrijauskaitė. Ne vienas šios merginos vadovaujamos agentūros vaikinas jau spėjo padaryti tarptautinę karjerą. Antai vilnietis Kipras Baltrūnas yra tapęs pasaulyje gerai žinomų prekinių ženklų „H&M“, „Bershka“ reklaminiu veidu.