„Pasaulis dar tik gydosi pandemijos sukeltas žaizdas, problemas, susijusias su asmens laisvių ribojimu, socialiniais suvaržymais, psichologinėmis traumomis. Visa tai, tikėtina, yra karantino pasekmė, tačiau pamažu įsibėgėjančios kelionės, atsiveriantys muziejai, restoranai, susitikimai su šeima ir draugais vėl pakvietė puoštis. Pagaliau pamatėme šviesą tunelio gale ir pajutome laisvę ne tik nuo karantino, bet ir turėjome laiko suprasti, kuo norime būti, ką norime mylėti, ko norime siekti“, – kalba kūrėja L. Šiugždinė.

Tai jau trečioji „Ginger Tail“ kolekcija. Joje grubaus, bet labai madingo žalvario, dengto auksu, arba labai lietuvaičių mėgstamo sidabro metalų kombinacijos puošiamos sodriai žaliais neapdirbtais smaragdais, natūraliais įvairiaspalviais turmalinais, purpuriniais ametistais, perlais, gražuoliu dūminiu kvarcu arba sodraus raudonojo vyno granatu.

Be to, kiekvienas papuošalas pavadintas pasaulio didmiesčio vardu – Niujorkas, Londonas, Paryžius, Roma, Tokijas ir kiti. Autorė aiškina, kad tai tarsi per papuošalą perteikiamas kelionių ir miestų pažinimo džiaugsmas. Jei negali keliauti – dėvėk papuošalą, pavadintą trokštamo aplankyti miesto vardu.

Naujoji „Ginger Tail“ papuošalų kolekcija
Foto: Asmeninio albumo nuotr.

„Papuošalai išlieka būdingo stiliaus: masyvūs, traukiantys akį, neleidžiantys paskęsti minioje. Dalis kolekcijos modelių transformuojasi iš kaklo papuošalų į apyrankes, iš apyrankių į auskarus, o šie pinasi tarpusavyje – gali tapti minimaliu kasdieniu pasipuošimu arba masyvia ir iššaukiančia vakaro puošmena“, – apie naujos kolekcijos kūrinius kalba menininkė L. Šiugždinė.

Kolekcijoje netrūksta šio sezono karštų tendencijų – masyvių kaklo grandinėlių, kabančių auskarų su kutais, įvairaus dydžio kryželių, skirtingo reljefo medalionų, apyrankių ir sagių. Vis dar labai madingas „vieno auskaro“ stilius, tačiau jis turi būti išskirtinis. Sezono naujiena – žiedai ir apyrankės mūvimi neužsimovus jų iki galo, kaip įprasta, tarsi būtų per maži.