Maudymosi kostiumėlių kūrėja, kaunietė Agnė Misevičienė kaip dabar prisimena dieną, kai pirmosios kolekcijos veidu nedrąsiai paprašė tapti modelio Astos Valentaitės. Stilinga maudymosi kostiumėlių fotosesija Nidoje anąsyk taip sužavėjo moteris, kad šio prekių ženklo vardas vis dažniau ėmė skambėti jų lūpose: „Startas buvo labai stiprus. Ilgainiui norėjosi eiti tik pirmyn, tampant bene žinomiausiu butikiniu lietuviškų maudymosi kostiumėlių gamintoju. Per tuos metus bandėme įsitvirtinti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: buvome įkėlę koją į Niujorką ir Londoną. Planų plėstis neatsisakysime, tiesiog dabar laimingi tuo, kad praėjusius ir šiuos metus pavyko kurti toliau ir nepasiduoti, nepaisant to, kad kelionių beveik nebuvo, o ir Lietuvoje SPA su baseinais buvo uždaryti.“

Ms.Mermaid
Foto: Robert Mishka

Šį kartą fotosesija su gražuolėmis Kristina Mazuch (Saulyna Mėnulyna) ir Karolina Pukeliene vyko pačios kūrėjos naujų namų kieme, kuris iš pirmo žvilgsnio visai neprimena mūsų krašto stilistikos. „Labiau Majamį“, – šypsosi Agnė. Tiesa, tai nebe pirmas kartas kada šios dvi įspūdingos draugės tampa „Ms.Mermaid“ kolekcijų veidais. „Su merginomis labai susidraugavome, o naujoji žaisminga kolekcija atitinka ir jų gyvenimo būdą“, – priduria.

Ms.Mermaid
Foto: Robert Mishka

Ir išties, 2021-ųjų metų vasaros kolekcija drąsesnė ir spalvingesnė, negu įprastai. Violetinė, rožinė, raudona, žydra – nuostabiai atrodo ant įdegusio kūno. Nenusimins ir klasikos bei ramesnių spalvų mėgėjos – juoda ir balta deriniai niekur nedingo. Įvairių modelių maudymosi kostiumėliai pritaikyti skirtingoms kūno formoms, todėl savo privalumus pabrėš itin lieknos ir apvalesnių formų moterys.