Naujasis „Ramunė Piekautaitė” mados namų aromatas be įmantrių triukų, bet su širdimi. Vienintelis, taktiškas triukas slypi pavadinime – „rock rose”. Kvepalų akorduose nerasite gėlių, bet tikram moteriškumui jų nereikia, jis neieško kaip svetimų akių akivaizdoje pražysti gėlėmis, nes visa, kas gyva, pirmiausia skleidžiasi giliai viduje.

Ramunė Piekautaitė
Foto: Tomas Juškevičius

Šio subtilaus kvapo pagrindinis akordas – „rock rose” (liet. švitrūnas). Rodos, neįmanomose vietose, Viduržemio jūros uolėtose pakrantėse augantis krūmas, kurio branda paženklintas aromatas mums kvepia ir įkvepia po lygiai. Jo kvapas ir būtis kalba apie tai, kad įvykių ir juos supančių jausmų suplanuoti neįmanoma, bet išgyventi būtina. Jis kalba apie moteris, kurios stipriausias ir gyviausias patirtis išjaučia gyvenimo sausroje, bet net ir iššūkiausiose erdvėse bei laike – ima triumfuoti žmogiškumu.

Ramunė Piekautaitė
Foto: Tomas Juškevičius

„rock rose” siekia pasaulio impulsus paversti į kvapą. Atpažinti ir jausti jį – tai bendražmogiškas patyrimas, nes kiekvienas akordas mums švelniai pažįstamas, bet suburtas į vieną, meistrišką kompoziciją ir visapusiškai subalansuotą patirtį. Kadagio uogos dvelkia sausra, tačiau derinyje su smilkalais ir prieskoniais primena, kaip kiekvieną moterį išjaučia, išbarsto ir vėl sutveria gaivališkas vėjas. Tabakas ir švitrūnas imasi klampinti į naktį ir vesti į aušrą, todėl šio kvapo savininkė supras, kad ‘rock rose’ neegzistuoja vienas, tinkamiausias paros metas – visi jie tokie. Muskusas, vanilė ir ambra kelia priklausomybę, lyg švelni, saldi pudra, tačiau ją sutramdo subrendusi mediena. Šis kvapas yra apie kantrybę ir užsispyrimą, apie moterišką gebėjimą iš kasdienybės pagaminti dydį. Kasdienybėje įžvelgti didį grožį.

Ramunė Piekautaitė
Foto: Tomas Juškevičius

Kvapas sukomponuotas ir pagamintas Prancūzijoje.
Pradinės natos: Kadagio uogos, smilkalai, prieskoniai
Širdies natos: Tabakas, mirta ir „rock rose”
Bazinės natos: Mediena, muskusas, vanilė, ambra, pudra