Čia bus galima rasti vyrams, moterims ir vaikams skirtų drabužių, taip pat aksesuarų, juvelyrikos, keramikos, nišinės parfumerijos. Paskutinis balandžio savaitgalis skirtas karščiausioms pavasario sezono naujienoms, tendencijoms ir puikiam laikui stilingoje aplinkoje.

Savo naujausius kūrinius pristatys tokie žinomi Lietuvos rūbų dizaineriai kaip Egidijus Rainys, Serge Gandžumian, Lilija Larionova, Lena Nomanova/ RUDNĖ, prekės ženklai „EvaLore“, rūbų vaikams kūrėjai – „Got your Dragon“. Juvelyrikos mylėtojai visas keturias dienas galės įsigyti Sonatos Bylaitės, Adelės Dagytės, „Freaky Foxx“, SCULP, Alinos Malko MALKO, Mantvydo Lasinsko LASMAN, Ulos Gurgždienės UMI Jewellery ir Jurgos Plette darbus.

Creative Showroom/Concept

Aksesuarus ir avalynę pristatys „Agnes Krasauskas“, „Just Inn“, „Reve Rose“, odinę galanteriją – „Simona Si Case“, „Shine in Rain“, „Big Hugs“. Godos Narijauskaitės kurtą „Supernormal“ akinių liniją ir šmaikščiuočius ženkliukus „Made heads Turn“. Dėmesį trauks menininkių Jovilės Trakimaitės keramikos kūriniai „Sense of Calm ceramics“ bei studijos „Akmuo“ naujienos.

Renginio metu kvapų ir nišinės parfumerijos naujienas pristatys FumParFum“ studijos įkūrėjas Aistis Mickevičius. Aisčio gerbėjų lauks staigmena – jau antro tiražo sulaukusi knyga „Kvepalai. Oflaktorinės istorijos“ su paties autoriaus autografu.

Creative Showroom/Concept

Dar viena staigmena mados gurmanams – dizainerio iš Italijos Rosario Migliaccio (JAJO) naujausia kolekcija „Aqua“. Lietpalčiai, švarkai ir sportiniai marškinėliai pagaminti iš skaidrių audinių, ilgas sukneles puošia gyvūnų ornamentai. Spalvų paletėje dominuoja balta, tačiau persipina su juoda, tabako ir fluorasensiniais atspalviais. Deja, dėl pandemijos pats dizaineris nedalyvaus, tačiau jo kolekcija jau ruošiasi susitikimui su mados gerbėjais.

Creative Showroom/Concept

Įprastai gyvu bendravimu su mados kūrėjais praturtinantis renginys šį kartą lankytojus kvies apžiūrėti ir išsirinkti dizainerių darbus stilingoje erdvėje, o patys dizaineriai konsultuos virtualiai. Išsirinkti naujausius kūrinius, kurie taps dovana sau ar artimiesiems padės keletas kūrėjų atstovų. Tai taps unikalia platforma, kurioje kūrėjai pristatys savo darbus, o jų kūrybos gerbėjai galės išpildyti išsiilgtą norą įsigyti ypatingą darbą ir atgaivinti kūrybinį pulsą Lietuvoje.