Dėl savo įvairialypiškumo ir meilės išieškotiems stiliaus „perliukams“ G. Martirosian tapo išparduotuvių centro „Outlet park“ rudens kampanijos veidu, rašoma pranešime spaudai.

Kaip ji jautėsi pozuodama fotografui, kas svarbiausia kuriant asmeninį stilių, ką jai reiškia mados tendencijos ir be kokių drabužių neįsivaizduoja rudens?

– Ar pati mėgsti apsipirkinėti išparduotuvių centruose? Gal esi radusi kokių nors „perliukų“, kurie iki šiol džiugina širdį?

– Kuo toliau, tuo labiau vertinu kokybę ir apgalvotus pirkinius. Tikrai ne vienas „perliukas“ mano garderobe yra iš išparduotuvių.

– Papasakok, kas tau pačiai yra svarbiausia kuriant asmeninį stilių. Kur semiesi įkvėpimo ir kas įkvepia labiausiai?

– Man labai įdomu stebėti, kaip keičiasi ir pamažu formuojasi mano skonis ir savitas stilius. Esu tikra, kad viskam reikia laiko, savęs pažinimo, taip pat ir įgyti patirties – net jei kalbame apie asmeninio stiliaus formavimą. Stebiu aplinką, artimus žmones ar tuos nepažįstamuosius, kurių gyvenimo būdu, stiliumi, pasiekimais aš itin žaviuosi.

– Ar seki ant mados podiumų matomas mados tendencijas? O gal nekreipi į juos dėmesio ir vadovaujiesi savo intuicija ir grožio samprata? Ar stilius tau yra tik apranga?

– Mados podiumai man labiau asocijuojasi su asmenine patirtimi ir modelio darbu. Žinoma, nepraleidžiu didžiųjų mados namų naujausių kolekcijų, visada į jas užmetu akį, bet labiau vadovaujuosi intuicija – juk tai, kas ant podiumo atrodo pritrenkiančiai, nebūtinai taip atrodys kasdienybėje (šypsosi).

Esu tikra, kad privalome stebėti tai, kas vyksta pasaulyje, ir neužmerkti akių. Man svarbus vartojimo mažinimas, sąmoningas apsipirkinėjimas. Stengiuosi to mokytis ir įkvėpti tuo aplinkinius. Nemeluosiu – nėra lengva atsikratyti emocinio pirkimo ar pasakyti sau frazę „aš turiu, ką apsirengti“ (šypsosi). Vis dažniau ją sau stengiuosi pasakyti, taip pat neapsipirkinėti impulsyviai. Esu tikra, kad tereikia surasti tą vieną „perliuką“, ir jis puikiai gali papildyti jau turimą garderobą. Man stilius yra ne tik apranga, bet ir požiūris į save, aplinką, pasaulį.

– Kokių drabužių ar aksesuarų planuoji įsigyti šį rudenį? Kokios šiandieninės mados tendencijos pavergė tavo širdį? Be kokių trijų daiktų neįsivaizduoji savo garderobo?

– Meluočiau, jei sakyčiau, kad itin atidžiai seku mados tendencijas. Stebiu aplinką, socialinius tinklus ir vis renkuosi, kas artima man. Šį sezoną akį traukia švarkai, asimetriški kirpimai, džinsinio audinio drabužiai bei auksiniai ir sodrūs atspalviai.

Savo garderobo neįsivaizduoju be rankinės, batų ir odinės striukės. Ir, jei galiu pridėti ketvirtą – tai kvepalai. Tikiu, kad kvapas gali papildyti garderobą ir suteikti jam vis kitų spalvų!