„Kokybiški bei stilingi papuošalai buvo tai, ko pasigedo mano akys. Visuomet sakiau, jog bižuterija yra tarsi piniginei draugiškesnė juvelyrikos alternatyva, puikiai papildanti kasdienius derinius. Tikiu, jog per šiuos pusantrų metų man pavyko šia idėja „užkrėsti“ ir daugiau žmonių, kurie iš naujo atrado kokybiškus bižuterijos papuošalus“, – pasakoja stilistė.

Agnė Gilytė ir toliau liks mados versle bei tęs pradėtą drabužių linijos verslo plėtrą Lietuvoje ir užsienyje: „Ilgą laiką mėgavausi turėdama galimybę derinti rūbų ir aksesuarų verslus, kūrusius dailią sinergiją. Visgi, didėjančios „Capsule by Agnė Gilytė“ pardavimų ir kolekcijos apimtys bei augantis noras plėstis į užsienio rinkas privertė perdėlioti prioritetus ir sufokusuoti dėmesį į tolimesnį drabuži kapsulės augimą Lietuvoje ir už jos ribų“, – dalinasi Agnė Gilytė.

Prieš dvejus metus pasiuvusi pirmuosius šimtą marškinėlių, stilistė prisipažįsta dvejojusi, ar pastarieji ras vietą lietuvių spintose. „Atsigręžus atgal pamenu pagrįstą savo baimę bekuriant pirmąją spintos kapsulę Lietuvoje. Visgi, šiandien kolekcijoje jau nugulę sudėtingų konstrukcijų paltai ir švarkai, klientų pamėgti marškiniai, suknelės bei kelnės. Produktų pasirinkimas išaugo iki 50 puikiai tarpusavyje derančių modelių, su kuriais galima sukurti šimtus skirtingų derinių”.

Prieš savaitę pristačiusi šių metų rudens naujienas, stilistė jau dirba su 2021 m. pavasario kolekcija: „Kažkada svajojusi apie savo drabužių liniją, matau kaip svajonė virsta realybe. Šis augimo jausmas yra mano varomoji jėga, skatinanti pažinti naujas rūbų konstrukcijas, medžiagas bei modelius. Mano planuose šiandien rikiuojasi džinsai, eko odos drabužiai ir avalynė”, – pasakoja stilistė.