Kolekcijos pristatymą pradėjo pasaulinio garso modelis Aistė Regina Klivečkaitė, kuri ne tik demonstravo drabužius, bet ir specialiai šiam vakarui sukompiliavo unikalų garso takelį bei parinko viso vakaro fone skambėjusią muziką. Renginys žavėjo ir savo scenografija prie kurios dirbo naujame amplua sužibėjusi interjero dizainerė Dalia Jakeliūnaitė. Specialiai šiam vakarui ji sukūrė ir pagamino unikalias menines instaliacijas, kurios puikiai išbaigė visą dizainerės Eglės Žiemytės viziją, rašoma pranešime spaudai.

Kolekcijos pristatymo metu netrūko netikėtų derinių: tarsi iš vyrų spintos pasiskolintų švarkų, išdidintų formų suknelių, ryškių paltų, romantiškų palaidinių, puoštų griežtomis latekso detalėmis., ypač ryškių, tarsi iš 8- dešimtmečio nužengusių modelių. Šiai kolekcijai dizainerė specialiai sukūrė ir visą avalynės liniją.

Eglė Žiemytė ypatingą dėmesį skyrė aksesuarams: juvelyrė Laura Šiugždinė sukūrė ir pristatė dar niekur nematytus, išskirtinius papuošalus. Dar vienas malonus netikėtumas buvo prie rūbų derinių priderinti saulės akiniai iš naujausios „Gucci“ mados namų kolekcijos.

Subūrusi iš tiesų stiprią komandą Eglė Žiemytė savo kviestiniams svečiams padovanojo unikalų mados renginį ir kartu įprasmino savo dešimties metų kūrybos kelią.