Fuksijų rožinė, miško žalia ir ryškūs jų deriniai, švelniai kreminė, pelenų rožinė – rudens ir žiemos sezono spalvos tampa atsvara pilkai juodai tamsiojo sezono romantikai. Atviros nugaros, gilesnės iškirptės – duoklė subtiliam flirtui, rašoma pranešime spaudai.

Šaltojo sezono kolekcijoje kasdienis praktiškumas ir saikinga elegancija persipina su subtiliu puošnumu. Visas sukneles vienijantis bruožas – ilgaamžis, laikui nepavaldus dizainas, įprasminantis klasikinės elegancijos sąvoką.

Rudens – žiemos kolekcijoje ir vėl dominuoja proginės suknelės – nuo mini iki maxi ilgių, skirtos įvairioms progoms, kai norisi atrodyti kitaip nei kasdienybėje. Šalia gausos naujų suknelių savo pozicijas oriai laiko ir prekių ženklo identitetą jau seniai formuojančios suknelės-marškiniai bei švarko tipo suknelės.

Šaltojo sezono nuotaiką skaidrina ir ryškus raštas – gėlėtas fuksijų ir žalios spalvų derinys. Į vienspalvę rudens / žiemos tendencijas jis įneša šiek tiek chaoso – intensyvios spalvos sukuria tvirtą, bet žaismingą suknelių charakterį. Subtilią prabangą sukuria į audinius įpinami blizgūs siūlai, netradicinės faktūros audiniai.