Aptarti kvapnias naujienas ir pasiklausyti atlikėjo Petro Daunio dainų į stilingai išpuoštą barą atvyko modeliai Simona Starkutė ir Karolina Toleikytė, vizažistės Neringa Čukinienė, Deimantė Kazėnaitė ir Justina Gafaro, tinklaraštininkė Simona Burbaitė, stilistės Austėja Jablonskytė, Irina Cybina ir Gabija Varnaitė, verslininkė Dovilė Urbanaitė, žavingosios Jurga Lukauskienė ir Sofio Gelašvili, fotografė Reda Mickevičiūtė.

Viešnios įvertino moterims skirtus „Carolina Herrera Girl Glorious Gold Collector Edition“, „Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique“, „Jean Paul Gaultier Le Belle“, „Nina Ricci Nina Rouge“ flakonėlius ir naujausius vyriškus „Carolina Herrera Bad Boy“, „Jean Paul Gaultier Le Beau“ bei „Bvlgari Man Wood Neroli“ aromatus. Žavesį moterims kėlė ne tik ypatingo aromato kvapai, bet ir išskirtinis flakonėlių dizainas, kuris priminė tikrus meno kūrinius.

Įmonės „Sirowa“ tarptautinė mokymų vadovė Helen Merila susirinkusiems pasakojo apie šių aromatų išskirtinumą, o galiausiai ir kviestinės damos atskleidė, kokiems kvapams negali atsispirti. Štai modelis S. Starkutė kvepalus renkasi pagal nuotaiką, o asmeninė jų kolekcija – itin didelė.

Vonios lentynėlę puošia per penkiasdešimt įvairiausių prekės ženklų kvepalų flakonėlių: „Dienos metu pasipurškiu lengvesniu ir gaivesniu aromatu, o vakarais renkuosi stipresnius“.

Tinklaraštininkei Simonai Burbaitei kvepalai – įvaizdį užbaigiantis akcentas. „Svarbiausia – išsirinkti tinkamus. Tokius, kurie atskleidžia asmenybę. Rinkdamasi kvapą tam skiriu daug dėmesio ir jau žinau, kokie aromatai man tinka labiausiai: paliekantys šleifą, sunkesni, rytietiški – tie, į kurių sudėtį įeina medienos ir smilkalų natos.

Negaliu pasigirti ilga kvepalų eilute namuose, nes daiktais apsikrauti nemėgstu. Šiai dienai esu atsirinkusi tris patinkančius kvapus ir jais purškiuosi pagal metų laiką“.

Modelis K. Toleikytė jaučia aistrą vyriškiems kvepalams. Manekenei nepatinka lengvi ir gaivūs aromatai, todėl mieliau renkasi kvepalus, kurių pagrindą sudaro medienos ir tabako natos. „Turiu labai daug kvepalų ir juos mėgstu miksuoti. Iš namų išeinu pasikvėpinusi ne kokiais nors vienais kvepalais, o keliais iš karto“, – įdomią detalę atskleidžia Karolina.

Vizažistė D. Kazėnaitė irgi nuolat pildo savo kvepalų kolekciją. Nors turi kelis mėgstamus kvepalus, monotonijos nepakenčianti Deimantė mielai išbando vis kažką naujo: „Mano skonį geriausiai apibūdintų aitrus pipiriukas. Gerai mane pažįstantys niekada nedovanos saldžių kvepalų, o jeigu sulaukiu ir tokių dovanų, jas mielai perleidžiu mamai arba sesei“, – nusijuokia.

Verslininkei D. Urbanaitei pasitikėjimo savimi labiausiai suteikia moteriški aromatai. Vienus ji renkasi atostogoms, kad užtikrintų gerą nuotaiką, kitus – svarbiems susitikimams, kad užkariautų pasaulį, o trečius eidama į pasimatymą su mylimuoju: „Būtent jis ir padeda man išsirinkti kvepalus. Pasidomiu naujienomis, susirenku visą šūsnį kvepiančių popierėlių ir namuose su draugu nusprendžiame, kurie man labiausiai tinka“.

Vizažistė J. Gafaro neatsispiria tiems kvepalams, kuriuos papurškus pasklinda vanilės ir sandalmedžio aromatas. „Neetiška dienos metu persistengti kvėpinantis. Stengiuosi tai prisiminti, todėl prieš eidama į darbą mėgstamu aromatu pasipurškiu tik kartą, o vakare – kelis. Neturiu įpročio ir kvepalų flakonėlio nešiotis rankinėje – kadangi manieji aromatai kokybiški, jų kvapas ant kūno išlieka ilgam“, – patikina Justina.