Interviu leidiniui „Harper‘s BAZAAR Australia“ australų dizaineris Jaysonas Brundsonas dalinosi prisiminimais, kaip 1996 m. dirbo su princese Diana jos vizito labdaringo renginio Australijoje metu.

J. Brundsonas pasakojo:

„Mes – draugai su Johu Bailey, Johas buvo jos kirpėjas, kai ji lankėsi (Australijoje). Ji buvo neseniai išsiskyrusi. Johas žinojo, kad esu karštas jos gerbėjas. Jis su asistentu kiekvieną rytą eidavo į „Ritz Carlton“ viešbutį jos sušukuoti. Šeštadienį paklausiau, ar galiu eiti kartu, jis atsakė: „Taip, žinoma, labai smagu.“

Princesė Diana
Foto: Vida Press

J. Brundsonas prisimena, kad renkant aksesuarus princesei Dianai, ji atsisakė autis „Chanel“ batelius: „Ji atėjo su glėbiu batelių, rankinių ir numetė juos ant sofos. Tada paklausė: „ką manote?“ Aš peržiūrėjau, radau „Chanel“ batelius ir pasiūliau: „Jie puikiai tiktų prie „Versace“. O ji atsakė: „Ne, negaliu (avėti batelių) su dviguba C ženklu. Paklausiau kodėl, o ji atsakė: „Camila ir Charlesas.“

Princesės Dianos ir princo Charleso skyrybų procesas buvo baigtas 1996 m. rugpjūtį. Bet dar tada, kai Diana ir Charlesas negyveno atskirai, paparacai paviešino Camillos ir Charleso nuotraukų, o tada pasklido gandai apie princo Charleso neištikimybę.

1994 m. duodamas interviu televizijai princas Charlesas prisipažino buvęs neištikimas Dianai, kai jie dar nebuvo oficialiai išsiskyrę, bet pabrėžė – tai nutiko, kai „paaiškėjo, kad santuoka jau tikrai žlugusi“.