K. Kardashian, kuri yra ištekėjusi už reperio Kanye Westo, praėjusią savaitę pristačiusi naująją baltinių liniją išprovokavo audrą socialiniuose tinkluose. Kai kas Japonijoje kaltino ją nepagarba tradiciniam japonų drabužiui.

Dėl neigiamos reakcijos K. Kardashian socialiniame tinkle „Twitter“ ir 142 mln. sekėjų tinkle „Instagram“ paskelbė, kad pakeis linijos pavadinimą.

Kimono kadaise buvo privaloma japonų garderobo dalis, bet dabar šie drabužiai dėvimi tik ypatingomis progomis, tokiomis kaip vestuvės ir pilnametystės ceremonijos. Dažniausiai juos dėvi moterys.

Šie įmantrūs drabužiai, regis, neturi nieko bendra su K. Kardashian siūlomais apdarais, nes kimono yra ne tik itin brangūs bet ir, kaip žinia, nepatogūs dėvėti.

Kimono

Japonijos senosios sostinės Kioto meras buvo tarp tų, kurie prašė realybės televizijos žvaigždės svarstyti galimybes pakeisti baltinių linijos pavadinimą.

Aiškindama savo sprendimą pavadinimą keisti, K. Kardashian sakė, jog „buvimas verslininke ir savo pačios bose yra tarp didžiausią pasitenkinimą teikiančių“ jos gyvenimo iššūkių. Ji sakė galinti „tiesiogiai bendrauti su savo gerbėjais ir visuomene“, ir pridūrė: „Visuomet klausausi, mokausi ir augu... Vertinu aistrą ir įvairias perspektyvas, kurias man pateikia žmonės.“

Tačiau K. Kardashian apsigalvojimas, regis, nenuramino Japonijos pareigūnų. Prekybos ir pramonės ministras Hiroshige Seko paskelbė, kad Tokijas liepos 9 dieną nusiųs į JAV Patentų biuro aukšto rango pareigūną aptarti situacijos.

„Tikiuosi, Jungtinės Valstijos imsis deramų patikros priemonių, atsižvelgdamos į prekės ženklų sistemos dvasią“, – pridūrė ministras.

Kim Kardashian kolekcija „Kimono“