Dizainerė pasakoja, jog kolekcijos ištakos gimė pamąstymuose apie žmogaus gyvenimo prasmę. Agnės nuomone, svarbiausias rodiklis, nurodantis ar šiame pasaulyje praleistas laikas turi kokią nors vertę, yra savirealizacija. O savirealizacija koja kojon eina su sąmoningumu, rašoma pranešime spaudai.

„Daug kas gyvena nė nesusimąstydami apie savo veiksmų pasekmes, o vėliau stebisi, kodėl vyksta vieni ar kiti procesai. Svarbu turėti tikslą, o dar svarbiau priimti apgalvotus sprendimus sąmoningam jo įgyvendinimui“, – mintimis dalijosi dizainerė.

Savirealizacija ir sąmoningumas yra svarbiausias Agnės Kuzmickaitės gyvenimo variklis bei pagrindinis kūrybos tikslas, tad būtent šie du žodžiai punktyru lydi visą kolekciją, kai kuriuose drabužių modeliuose tapdami ryškiais pareiškimais. Dviejų dalių kolekcijoje supinamos konceptualaus ir praktiško dizaino kryptys, tad drabužių ansambliai skirti drąsioms, ambicingoms, nebijančioms svajoti ir išdidžiai į priekį žengiančioms kosmopolitėms moterims. Būtent tokioms, kaip ir pati Agnė.

Daktaro laipsnį turinti dizainerė pavasariui ir vasarai skirtą kolekcijos dalį dar rudenį pristatė bene svarbiausiame pasaulio mados industrijos renginių – Londono mados savaitėje. Tuomet Agnė pasirodė naujus talentus pristatančioje programoje „Fashion Scout“ bei buvo ypač palankiai įvertinta kritikų ir tarptautinės žiniasklaidos. Šiame kolekcijos fragmente ryškūs du kontrastai: tai kasdieninę gyvenimo monotoniją atspindintis juodai baltas drugelių raštas, kurio ritmą sudrumsčia karščiausias naujo sezono tendencijas atspindinčios neoninių spalvų detalės bei susimąstyti verčiantys lozungai.

Apskritai, kurdama Agnė tendencijų perdėtai nesivaiko, tačiau visuomet jas seka, tad kolekcijoje gausu šį sezoną ypač madingų, monochrominiais drabužių deriniais tapusių, fluorescentinių atspalvių. Juk tendencijos – svarbus elementas vienam įtakingiausių mados industrijos segmentų – pirkimo agentams.

Agnės Kuzmickaitės madų šou

Agnė – modernios klasikos gerbėja, tad rudeniui ir žiemai skirtoje kolekcijos dalyje vyrauja elegantiški, juodos spalvos vakarinių drabužių siluetai. Juose, drugelių karaliene tituluojama, Agnė kūrybinio identiteto dalimi tapusiam simboliui suteikia naują formą – kasmet jis patiria vis modernesnes transformacijas ir seniai nebėra tik aplikacija.

Šį kartą dizainerė eksperimentavo su simbolio proporcijomis ir drugelį pavertė drabužių konstrukcijos dalimi. Taip pat kūrėja toliau plėtoja megztų drabužių liniją, kurioje ne tik ryškios, vienspalvės ar logotipu margintos suknelės bei megztiniai, bet ir šortai, kepurės ar netgi ilgaauliai batai.

Kūrybos gerbėjus dizainerė ir šį sykį nudžiugino pristačiusi pilną kolekciją – tarp sukurtų modelių ne tik suknelės, sijonai, palaidinės ir viršutiniai drabužiai, bet ir maudymosi kostiumėliai. Juos kurdama, dizainerė žaidė raštais bei spalvomis, tačiau liko ištikima savo pasirinktai stilistikai — paplūdimio drabužiai ne tik kuria plazdėjimo įspūdį, bet ir figūrai suteikia moteriškumo bei leidžia subtiliai pridengti klubus.

Agnei svarbus įvaizdžio išbaigtumas, pagrindo ir detalių harmonija, tad žiūrovus ji stebino ne tik megzto audinio ekstravagantiškais ilgaauliais ar kepurėlėmis, bet ir neoniniais ar drugelio raštu margintais dirželiais, galvos aksesuarais, masyviais lateksiniais kaspiniais bei prie drabužių eilučių derančiomis pėdkelnėmis.

Kasmet dizainerė vis labiau plečia savo kūrybos liniją ir pristato vis daugiau vyrams kurtų drabužių – šiais metais ant podiumo net penki vyrams skirti deriniai, kuriuose puikiai dera adaptuotas drugelio raštas, „roko žvaigždės“ glamūras ir madingos neoninės spalvos.

Agnės Kuzmickaitės madų šou

Kūrėja atvirauja, jog kurti vyrams jai labai patinka. Maža to, bepigu tai daryti, kai namuose toks geras modelis. Tačiau Saulius ne tik įkvėpė vyrams skirtą kolekcijos liniją, bet ir jau kelintus metus tampa kolekcijos pristatymo dalimi. Šįkart podiumu Saulius Prūsaitis žengė vilkėdamas rožinės spalvos, lozungu dekoruotą oversize ilgą striukę ir mūvėdamas jo ekscentriškam muzikanto įvaizdžiui tinkančias latekso kelnes.

Reguliariai tarptautiniuose mados renginiuose dalyvaujančios ir įtakingų mados leidinių pastebėtos dizainerės kolekcija pateikta moderniai ir be jokių perteklinių detalių. Skambant, Agnės vyro, Sauliaus Prūsaičio paruoštam garso takeliui, spalvingu, tačiau eklektišku, podiumu žengė pusšimtis modelių, tarp kurių ir viena garsiausių šalies manekenių Karolina Toleikykė bei dainininkas, televizijos projektų dalyvis Gabrielius Vagelis.

Agnės Kuzmickaitės madų šou