Daugelis Manto klasiokų po mokyklos baigimo svajojo tapti teisininkais ar verslininkais, o Mantas norėjo būti žvaigžde. Jis siekė tapti garsiu aktoriumi ir užkariauti Holivudą, todėl įstojo mokytis aktorystės, o netrukus pateko į vieną muzikinį televizijos projektą.

Apie kirpėjo amatą jis nė galvoti negalvojo. „Pamenu, man nebuvo baisesnės profesijos nei kirpėjo. Liestis prie svetimų plaukų man atrodė nemalonu”, – šį trečiadienio vakarą 20 val. LNK televizijos laidoje „Nuo… Iki…” pasakos Mantas Tautvaišas.

Mantas Tautvaišas labai greitai tapo vienu paklausiausių kirpėju. Ambicijos augo ne dienomis, o valandomis, kol vieną dieną jaunas, vos 20 metų perkopęs vyras atsidūrė ligoninėje, nes išsikėlė tikslą uždirbti 10 tūkstančių litų per mėnesį. Darbas po 12 ar 14 valandų šešias dienas per savaitę leido Mantui užsidirbti įspūdingas sumas, tačiau vos nesužlugdė jo sėkmingos karjeros, kai medikai jam diagnozavo sudėtingą stuburo išvaržą.

Simona Burbaitė, Mantas Tautvaišas

Kiekvienam, besižavinčiam garsių moterų išvaizda, Mantas siūlo nepavydėti. Jos įdeda daug darbo, kad atrodytų taip, kokias jas matome ant žurnalų viršelių. „Jeigu manote, kad jos taip atrodo atsikėlusios ryte arba jos tiesiog apdovanotos gerais genais, labai klystate“. Maža to, puiki išvaizda bet kokiame vakarėlyje ar pristatyme reikalauja ir daugybės pinigų. Mantas neslepia, kad daugelis žinomų moterų naudojasi draugyste ir stilistų bei dizainerių paslaugas gauna nemokamai. Tačiau jeigu reikėtų susimokėti rinkos kaina, daugelis iš jų tikriausiai bankrutuotų.

Žvaigždžių ir elito atstovų fotografu tituluojamas Gediminas Žilinskas taip pat neslepia – tobulas žinomos moters kadras kainuoja begalę laiko ir pastangų. Be to, viršelių verti kadrai reikalauja didelio retušavimo. Kartais jo būna gerokai daugiau nei natūralumo. Tačiau menininkas sako, kad jo nuotraukos – tai tobulo grožio paieškos. „Niekas nenori žiūrėti į spuoguotą, dėmėtą odą ar pajuodusius paakius“, – sako Gediminas Žilinskas.

Su Gediminu dirbanti ir žinomas moteris grimuojanti vizažistė Deimantė Kazėnaitė atvirauja – šį sezoną itin madingas natūralus gaivus įvaizdis, tačiau neapsigaukite, natūralumas visai nereiškia minimalaus makiažo.

„Kiekviena moteris nori atrodyti lyg puikiai pailsėjusi, švytinti ir tarsi ką tik atsikėlusi iš lovos. Mano darbas yra padaryti taip, kad nesimatytų storo sluoksnio makiažo, tačiau privalau paslėpti visus trūkumus ir tai dažnai reikalauja bent dviejų valandų vizažisto kėdėje ir mažiausiai 16 kosmetikos priemonių panaudojimo“, – trečiadienio vakarą laidoje „Nuo… Iki…” pasakos vizažistė Deimantė Kazėnaitė.

Gediminas Žilinskas