Deimantai – kasdienai

Juvelyrikos studijos ambasadorė įsitikinusi – šiame skubančiame ir nuolat besikeičiančiame pasaulyje deimantai simbolizuoja ilgalaikiškumą, tvarumą ir pastovumą. „Turiu keletą papuošalų su deimantais, jie man labai svarbūs. Šiuo atveju, svarbiausia kokybė, o ne kiekybė“, – įsitikinusi D. Kazėnaitė.

Ši fotosesija grožio specialistei yra ypatinga. Idėją, kaip turi atrodyti papuošalų su deimantais reklama, sugalvojo pati D. Kazėnaitė. Ją išpildyti padėjo vienas žinomiausių šalies mados fotografų Gediminas Žilinskas.

Deimantė Kazėnaitė
Foto: Gediminas Žilinskas

„Nuotraukų stilius, estetika man yra labai artima ir sava. Norėjau perteikti ne įprastą moterišką eleganciją, kurią dažniausiai matome papuošalų reklamose. Nuotraukose vaizduoju stiprią moterį. Ji spinduliuoja moteriškumą, tačiau turi drąsos pakovoti už save ir savo vertybes“, – apie fotosesijos idėją kalba D. Kazėnaitė.

Ypač dideli ir išraiškingi papuošalai su deimantais D. Kazėnaitei asocijuojasi su vakariniais drabužiais. Fotosesijoje mergina pabandė įnešti šiek tiek puošnumo į kasdienius derinius. Nuotraukoms pasirinkti neiššaukiantys papuošalai puikiai dera prie paprastų, kasdienių drabužių.

„Fotosesijoje vilkiu skirtingas baltas palaidines. Norėjau parodyti, kad norint atskleisti deimantų grožį nereikia prabangių drabužių. Daug svarbiau yra nuotaika, charakteris, vidinis šarmas ir mūsų individualumas“, – įsitikinusi D. Kazėnaitė.

Kolekcija – labai asmeniška

D. Kazėnaitė demonstruoja ne tik juvelyrų sukurtus papuošalus. Nuotraukose taip pat matomi papuošalai, prie kurių gimimo prisidėjo ir pati D. Kazėnaitė. „Bendradarbiavimas man išliks kaip ypatingas įvykis. Šis prekės ženklas ne tik suteikė galimybę atskleisti jų papuošalų grožį, bet ir leido pačiai kurti, įgyvendinti savo viziją“, – šypsosi mergina.

D. Kazėnaitė sukūrė idėją septyniems papuošalams iš aukso ir deimantų: kelių rūšių pakabukai ir auskarai. Visi jie labai asmeniški, atskleidžiantys D. Kazėnaitės asmenybę, požiūrį į pasaulį. Vienas iš jų yra prie kaklo prigludęs kryželis su nedideliu deimantu, simbolizuojantis tikėjimą.

Mergina visada norėjo turėti auskarus, kurie būtų ypač artimi. Taip D. Kazėnaitė sumanė nedidelio dydžio apvalius auskarus su keičiamais pakabukais. Kai kurie iš jų yra papuošti deimantais.

„Man visada patiko papuošalai-simboliai. Mano kurtus auskarus galima papuošti mėnulio formos pakabučiu. Iš prigimties esu pelėda, todėl šis simbolis man labai artimas. Taip pat pasirinkau kriauklės formos pakabutį. Jis man asocijuojasi su atostogomis ir atsipalaidavimu, kai šilta kūnui ir lengva mintims. Labai mėgstu keliauti, todėl ši kriauklė mane nukelia į atostogų prisiminimus“, – pasakoja gražuolė.

D. Kazėnaitės juvelyrika galės džiaugtis moterys, kurios nenori papuošalams išleisti tūkstančių. Papuošalų su deimantais kaina prasideda nuo 130 eurų. Brangiausi kolekcijoje – auskarai „Naktinė pelėda“. Jų kaina – 389 eurai.

Deimantė Kazėnaitė
Foto: Gediminas Žilinskas