Ši kolekcija dizaino namuose įsikūrė kaip Sakartvelo mados ir dizaino savaitės Lietuvoje dalis, todėl pristatyme dalyvavo ir renginio globėja Sakartvelo (Gruzijos) ambasadorė Lietuvoje Khatuna Salukvadze, rašoma pranešime spaudai.

Svečius sveikino ir renginį atidarė garsus prancūzų-kartvelų mados kūrėjas Irakli Nasidze, mados gerbėjams ir svenčiams papasakojęs ne tik apie R. Hancock-Gachechiladze kūrinių išskirtinumą, bet ir apie kartvelų madą.

Kartvelų kilmės dizainerė iš Didžiosios Britanijos R. Hancock-Gachechiladze savo kūriniuose gruzinišką temperamentą jungia su itališku meistriškumu. Jos aksesuarai gimsta Italijoje, o juos kuria tie patys meistrai, kaip ir legendines „Chanel“ rankines. Prabangios rankinės ir kiti aksesuarai iš odos pakeri rafinuotomis medžiagomis, ryškiomis spalvomis ir išskirtiniais dizainais.

Net „Vogue“ mados redaktorių pastebėtus R. Hancock-Gachechiladze kūrinius pristatanti pop-up parduotuvė dizaino namuose Vilniaus centre veiks net du mėnesius – iki pat gruodžio 15 d.

Tai jau ne pirmas kartas, kai lietuviško dizaino namai, pristatantys didžiausią vietos dizainerių asortimentą Lietuvoje, į savo erdves įsileidžia ir kitų šalių dizaino kūrėjus.