Mažo tiražo kolekcijas prekės ženklas pristato du kartus per metus. Jose dizaineriai „leidžia sau“ atsiskleisti daugiau, nei kuriant įprastas komercines kolekcijas. Dizaineriai įsitikinę, kad kiekvienas žmogus turi savų talentų, jie drąsina išlaisvinti juos ir atskleisti savo asmenybę.

Pristatant šias kolekcijas, bendradarbiauti kviečiami talentingi savo sričių specialistai. Šiais metais Lietuvoje kolekcijos veidu tapo talentinga aktorė A. Diržiūtė, 2015 m. išrinkta geriausia aktore už vieną pagrindinių vaidmenų filme „Sangailės vasara“.

Estijoje kolekciją pristato biochemikė Ilona Faustova, kurios kasdienis darbas – Mokslo ir technologijų programų direktorė Tartu universitete, tačiau beveik 20 metų moteris dirba ir modeliu. Latvijoje kolekciją atstovauja vienas žinomiausių šalyje tatuiruočių meistrų – Victors Massacre.

A. Diržiūtė sako, kad jos pačios kelionė beieškant savo talentų užtruko gana ilgai. Iki 16 metų ji išbandė kone visas veiklas, kurios tik buvo prieinamos mokykloje – muzika, fotografija, žurnalistika, politika ir daugybę kitų.

„Būdama 16 metų pirmą kartą pabandžiau vaidinti scenoje, tačiau mokytoja paprašė atsisėsti ant suolelio ir stebėti, kaip vaidina kiti. Šis NE, kurį išgirdau bene pirmą kartą, man suteikė jėgų kovoti. Nenusiraminau, kol vieną dieną nepajutau, kad vaidindama pilnai atsiskleidžiu. Aš tikrai tikiu, kad kiekvienas žmogus turi talentų“, – sako Aistė Diržiūtė.

Mergina pripažįsta, kad drabužiai taip pat yra vienas iš būdų atskleisti savo asmenybę: „Mano pačios drabužių stilius yra minimalistinis ir patogus, toks, koks labiausiai tinka gana beprotiškam mano gyvenimo būdui. Tačiau niekada neatsisakau išbandyti ko nors naujo, kas man padeda labiau atsiskleisti.“

Kuriant šio rudens kolekciją dizainerius įkvėpė ūkanotas Baltijos šalių ruduo. Oro negalime pakeisti, tačiau galime pakeisti požiūrį į jį. „Happy Rain“ – žaismingos ir spalvingos mados improvizacijos lietuviško rudens tema.