Nors didelių stiliaus fiasko ir buvo išvengta, vis dėlto, mados kritikai turėjo pastabų kai kuriems ceremonijos svečiams.

Apmaudu, tačiau tarp prašovusių pateko būtent karališkos šeimos narė – princesė Eugenie. Princesė pasirinko vilkėti dailią britų mados ženklo „Gainsbourg“ suknelę, vis dėlto, neapgalvojo apdaro ilgio – suknelė nesiekė kelių, o tai pagal karališką aprangos protokolą yra nederama. Situacijos negelbėjo nei „Valentino“ aukštakulniai, nei subtilus „Fiona Graham“ galvos aksesuaras.

Princesė Eugenie
Foto: Vida Press

Kalbant apie aksesuarus – princesė pasimokė iš savo klaidos, kurią padarė per princo Williamo ir Kate Middleton vestuves 2011 metais. Šįkart galvos aksesuaras buvo subtilus ir nekrentantis į akis, ko nepasakysi apie 2011-ųjų išsišokimą.

Princesė Beatrice (dešinėje) ir princesė Eugenie

Princo buvusi mylimoji Chelsy Davy taip pat pasirinko per trumpą suknelę, be to, monochromatinis įvaizdis atrodė šiek tiek nuobodžiai.

Chelsy Davy
Foto: Vida Press

Kelių nedengiančią suknią pasirinko ir atlikėja Joss Stone. Be to, jos vilkėta suknelė – dar ir balta. Visa laimė, buvo dekoruota gėlių raštu.

Joss Stone (dešinėje)
Foto: Vida Press

Princo Harry bičiulė Delfina Blaquier į neskoningiausiai apsirengusių svečių gretas pateko dėl netinkamos suknelės spalvos.

Užsienio žiniasklaida ją be jokio gailesčio pavadino vienu žodžiu – baseinas!

Delfina Blaquier
Foto: Vida Press

Britų televizijos laidų vedėja Chloe Madeley nepasikuklino ir ganėtinai konservatyviai karalienei Elizabeth II pademonstravo dailiausias savo kūno dalis. Vis dėlto, gilios iškirptės – nederamas sprendimas vykstant į karališką vestuvių ceremoniją.

Chloe Madeley
Foto: Vida Press

Aktoriaus Tomo Hardy žmona Charlotte Riley prašovė pasirinkusi tamsią gėlėtą „The Vampire’s Wife“ prekės ženklo suknelę. Į tamsių suknelių kategoriją patenka ir dizainerė Victoria Beckham, visa laimė, ją išgelbėjo nepriekaištingas suknelės siluetas ir ryškūs aukštakulniai.

Tomas Hardy su žmona Charlotte
Foto: Vida Press

Daugiau karališkos puotos svečių įvaizdžių išvysite fotogalerijoje: