Pasak dizainerės, šią kolekciją sukurti įkvėpė kartu su ankstyva vasara netikėtai aplankęs nerūpestingumo poreikis, noras jausti vėją plaukuose ir saulės glostomas akis.

Kolekcijoje dominuoja švarūs, architektūriški siluetai bei minimalistinė estetika. Tačiau ne veltui dabar – vasara. Todėl kai kur įprastą simetriją keičia valiūkiška asimetrija, griežtos linijos nejučia pereina į vėjyje besidraikančius kontūrus, rašoma pranešime spaudai.

Kaip ir ankstesnėse kolekcijose, didelis dėmesys skirtas estetikos ir komforto dermei. Naudojami kimono tipo kirpimai, platintos rankovės, didelės išraiškingos kišenės, kai kur žaismingumo priduoda raukinukai, funkcionalūs dirželiai, apnuoginti pečiai. Patogūs drabužių kirpimai leidžia laisvai judėti, drąsiai gyventi, leistis į nuotykius, atradimus.

„Man visada svarbu, kad mano kuriamas drabužis nesuvaržytų asmenybės, o atvirkščiai, leistų pajausti ir būti savimi.“, – teigia kūrėja.

Vasariškai kolekcijai dizainerė pasirinko tokius natūralius audinius, kaip medvilnė ir viskozė. Kai kur atsiranda ir romantiškas bei lengvas tiulis. Pasirodo ir gaivios spalvos: žydra, pieno baltumo, kreminė, žalia ir šio sezono topas – alyvinė. Kaip visada, nepamirštos ir juodos spalvos gerbėjos.

Naujausioje kolekcijoje gerbėjos išvys kelis skirtingus vasariškus švarkelius, be kurių Sandra Yushka sako neįsivaizduojanti šiltų vasaros vakarų, sukneles, kurios pasirinkus tinkamus aksesuarus tiks tiek kiekvienai dienai, tiek ir ypatingomis progomis, taip pat oversized tipo marškinius bei kelias puošnias opcijas vasaros šventėms.

Kūrėja sako, kad jai imponuoja tiek urbanistinė aplinka, miesto horizontai, tiek ir gamta: „Tai du pasauliai, be kurių pati neįsivaizduoju savo vasaros: vakarai ant miesto stogų terasų, pievos ir ežerai. Visa tai yra suderinama.

Kurdama galvoju apie tai, kad siluetas, naudojamos detalės būtų tvarūs, nepavaldūs laikui ir aplinkai. Galbūt todėl man yra artimiausia minimalistiška estetika. Tačiau visada jaučiu romantišką polėkį“.