Nuotaka prie altoriaus Šv. Jurgio koplyčioje, stebima 600 svečių ir maždaug milijardo žiūrovų visame pasaulyje, eis vilkėdama rankomis siūtą ir karoliukais gausiai siuvinėtą suknelę. Vėliau Vindzoro pilies Šv. Jurgio salėje vyks karalienės Elžbietos II rengiamas priėmimas.

Kitas šaltinis atskleidė, kad vestuvinė suknelė kainuos apie 100 tūkstančių svarų (113 tūkstančių eurų), kuriuos apmokės princas Harry ir jo šeima.

„Skamba kaip didelė suma, tačiau tai metų vestuvės ir jai pasiūti prireikė šimtų valandų darbo jėgos, beveik viskas buvo daroma rankomis“, – kalbėjo šaltiniai.

Jų teigimu, princas Harry apie sužadėtinės suknelę nieko nenutuokia – jis net nežino, kas ją kuria – nes nori, kad tą dieną tai būtų „visiškas siurprizas“.

Oficiali Meghan Markle ir princo Harry nuotrauka

„Ji labai sujaudintas dėl vestuvių ir į viską žiūri labai tradiciškai“, – toliau atviravo šaltinis.

Buvo didelė tikimybė, kad vestuvinį apdarą siūti bus patikėta „Ralph & Russo“, mat oficialiam sužadėtuvių portretui Meghan pasirinko 56 tūkstančius svarų (63 tūkstančius eurų) kainuojančią pusiau perregimą šio prekės ženklo suknelę.

Įdomu tai, kad praėjusią savaitę šio aukštosios mados prekės ženklo komanda lankėsi Karališkojoje rankdarbių mokykloje, kuri buvo atsakinga už Kembridžo hercogienės vestuvinės suknelės nėrinius, ir didžiuojasi ilgamečiu bendradarbiavimu su karališkąja šeima.

Vėliau vyks princo Charleso rengiamas priėmimas, kuriame galios „black tie“ aprangos kodas. Jame nuotaka pasirodys vilkėdama kitą suknelę. Didžiausia tikimybė, kad už pastarąją suknelę atsakinga britų kompanija „Burberry“ ir jos vyriausias dizaineris Christopheris Bailey arba pamėgtas karališkasis prekės ženklas „Erdem“.