„SbyS“ prekės ženklo kūrėja yra įsitikinusi – mokėti keletą šimtų eurų už šventinę suknelę tikrai neverta, rašoma pranešime spaudai. Tad nuoširdžiausias S. Starkutės patarimas kitoms moteris būtų per daug neišlaidauti ir nepasiduoti kalėdinei pirkimo karštinei.

„Kai visi aplinkui viską perka nežiūrėdami į kainas, labai lengva pamesti galvą. Jau daug metų sukuosi mados versle ir žinau, kad investuoti šimtų į vieno vakaro įvaizdį tikrai neapsimoka.

Pasirinkus greitosios mados suknelę, prie jos priderinkite brangesnius aksesuarus: odinę delninę, deimančiukais puoštus auskarus, ar kokybiškus, tikros odos batelius. Visus šiuos dalykus jūs galėsite nešioti daug metų. Svarbiausia yra pasirinkti klasikinius ir ne prie vieno drabužio tinkančius aksesuarus. O tviskanti, žėrinčiomis detalėmis puošta suknelė jums puikiai pasitarnaus keliuose kalėdiniuose vakarėliuose“, – pataria supermodelis.

Šventinėje „Chic“ fotosesijoje vilkėtos suknelės skirtingos savo modeliais, siluetu, stiliumi. Čia susitinka aksomas, sidabro, juodos, giliai raudonos, pieno baltumo spalvos, žvilgantys audiniai, ažūras, plunksnos, gėlių raštai. Įvaizdį pagyvina kailiu dekoruoti aksesuarai, o nuo žiemos šalčių saugo visų miesto stileivų dievinamas drabužis – parka su natūraliu kailiu.

Fotosesiją įamžino žinomiausias mados fotografas Lietuvoje Gediminas Žilinskas. Modelio plaukais ir makiažu pasirūpino vizažistė Deimantė Kazėnaitė. Ji modeliui sukūrė lengvą, tviskantį makiažą, kuris puikiai tinka artėjančios šventėms.

„Dirbti su Simona Starkute yra vienas malonumas. Mados pasaulyje ji yra tikra bomba. Simona labai užsienietiška, nuotraukos su ja atrodo kaip iš užsienio žurnalų viršelio“, komplimentų modeliui negaili G. Žilinskas.