Jų drauge kurta mini kolekcija vyrams ir moterims prekyboje pasirodė jau šiandien, gruodžio 1 dieną, rašoma pranešime spaudai.

Kolekcija, kurioje – šeši modeliai vyrams ir tiek pat modelių moterims, vadinasi „Aš esu miestas“ – būtent toks yra apie miestą, madą, miestiečių stilių bei gyvenimo būdą rašančio A. Remeikos-Bomberio tinklaraščio šūkis.

„Kai Arnoldas pasiūlė drauge sukurti nedidelę kolekciją, nė sekundės neabejodama sutikau, – apie kolekcijos gimimą pasakoja tris autorines kolekcijas jau pristačiusi U. Martinaitytė. – Esame bičiuliai, Arnoldas dėvi mano kurtus rūbus, mūsų estetinis aplinkos pajautimas labai panašus, todėl ir dirbti kartu buvo be galo lengva – supratome vienas kitą iš pusės žodžio.“

Ugnė Martinaitytė, Laura Vagonė, Arnoldas Remeika-Bomberis
Foto: Reda Bernotaitė

Pagrindinė kolekcijos spalva – juoda. „Man juoda – didelio miesto spalva. Ji praktiška, netepli, universali, lengvai derinama su kitomis spalvomis, tinka aktyviai gyvenančiam, daug dirbančiam žmogui. Kas sakė, kad ji nepuošni ir nuobodi? Girdėjote – juodą dėvintys žmonės gyvena spalvingus gyvenimus!“, – juokiasi A. Remeika-Bomberis.

Duetas nusprendė kartu sukurti tokius drabužius, kurie būtų patogūs, praktiški, tinkami dėvėti kasdien ir įvairiomis progomis – būtent tokio garderobo reikia aktyviai gyvenančiam, laiką taupančiam miestiečiui.

Vadinamojoje aktyviojo laisvalaikio (angl. – athletic leisure) stilistikoje sukurti modeliai tinkami ir leisti laisvalaikį, ir dirbti, o kai kurie – ir sportuoti. Be to, keli mini-kolekcijos modeliai yra unisex – skirti tiek vyrams, tiek moterims.

„Mūsų modeliai yra paprasti, bet išskirtinio dizaino. Kiekviename paslėpėme įdomių detalių – užtrauktukų, dekoratyvinių peltakių, derinome skirtingus audinius ir jų faktūras“, – apie sukurtus modelius kalba U. Martinaitytė.

Ugnės Martinaitytės ir Arnoldo Remeikos-Bomberio bendros kolekcijos modeliai
Foto: P.Zaborskio nuotr.

Bendroje kolekcijoje yra ir dvi bomberio tipo striukės – lengvesnė trumpa ir ilgesnė, pašiltinta, tinkama vėsiems žiemos orams. „Kaipgi be bomberio – juk tai klasikinis didelio miesto drabužis?! O ir mano „blogo“ pavadinimas toks tik todėl, kad bomberis – miesto kultūros, stiliaus, gyvenimo būdo neatsiejama dalis“, – sako tinklaraštininkas.

Ar pirmasis bandymas bendradarbiauti su mados prekių ženklais gali tapti tradicija? „Esu žurnalistas, dizainerio ambicijų neturiu. Norą kurti drabužius turėjau nuo seno, ir dabar šis noras patenkintas. Neslėpsiu – ir procesu, ir rezultatu esu patenkintas, bet turiu grįžti prie savo darbų – tų, kuriuos išmanau geriausiai“, – atviras A. Remeika-Bomberis, apie madą rašantis ir žurnalams bei naujienų portalams.

Savo ruožtu dizainerė, Vilniaus dailės akademijos absolventė U. Martinaitytė bendrą kolekciją su tinklaraštininku vadina netikėtu nuotykiu. „Tikiu bendradarbiavimu. Juk tokia ir yra kolaboracijos esmė – abu kūrėjai į bendrą projektą atneša savo unikalias idėjas tam, kad gimtų išskirtinis produktas. Neatmetu, kad ir ateityje svarstysiu tokius pasiūlymus, juolab kad jau turiu geros patirties – darbas su Arnoldu vyko lengvai“, – tikina kūrėja, neseniai pristačiusi ir asmeninę kolekciją „Pasiilgti dalykai“.

DELFI Stilius kviečia apžiūrėti naujos kolekcijos modelius:

Fotografija: Paulius Zaborskis
Fotografo asistentė: Rasa Virketytė
Modeliai: Indrė Subačiūtė ir Robert Rogalskij
Stilius: Ugnė Martinaitytė ir Arnoldas Remeika
MUA: Brigita Možeikaitė