Renginio proga klubas buvo paverstas anglišku botanikos sodu, skendinčiu realių ir siurrealistinių augalų jūroje, apgaubusioje podiumą, sukuriant įspūdį, kad Anglijos gabalėlis buvo perkeltas į vakarinę pakrantę.

Modeliai, tarp kurių buvo ir Malgosia Bela, Alek Wek bei Guinevere Van Seenus, pristatė „Erdem x H&M“ kolekciją rinktinei publikai su daugybe įžymių ir įtakingų asmenų bei mados žiniasklaidos atstovų iš viso pasaulio.

Alexa Chung
Foto: Organizatorių nuotr.

Romantišką kolekcijos įspūdį papildė aplinka, puikiai atskleidžianti spalvų ir gėlių raštų grožį. Per pasirodymą ant podiumo Erdem Moralioglu pirmą kartą pademonstravo vyrams skirtus gaminius. „Buvo nuostabu gyvai pamatyti kolekciją Los Andžele. Man buvo ypatingai malonu bendradarbiauti su „H&M“ kuriant šiuos įvaizdžius, kuriais nekantraudamas noriu pasidalyti su visu pasauliu“, – pasakoja dizaineris.

Kate Bosworth
Foto: Organizatorių nuotr.

„E. Moralioglu mums sukūrė magišką pasaulį. Renginio metu pademonstruota kolekcija puikiai atskleidė grožio jėgą, jausmą, kuris mums reikalingas labiau nei bet kada anksčiau“, – sako Ann-Sofie Johansson, „H&M“ kūrybinė patarėja.

Po mados pasirodymo renginio svečiai galėjo mėgautis atlikėjos „Grimes“ pasirodymu gėlėse skendinčioje salėje, kuri priminė pristatytą kolekciją. Tuomet svečiams buvo suteikta proga pirmiesiems pasaulyje įsigyti gaminių iš demonstruotos kolekcijos išskirtinėje momentinėje parduotuvėje.

Zendaya Coleman
Foto: Organizatorių nuotr.

Tarp svečių buvo galima išvysti ir rašytoją bei dizainerę Alexa Chung, amerikiečių aktorę Kate Mara bei aktorius Selma Blair ir Taylor Kitsch.

Foto: Organizatorių nuotr.