Dizainerių dueto Kristinos Kalinauskaitės bei Andriaus Sergejenko 2006-aisiais įkurti mados namai klientėms tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų šiandien yra tapę modernios romantikos simboliu.

Pasak kūrėjų, kiekvienas jų drabužis tampa pareiškimu apie kūrybiškumą, atsidavimą gyvenimui.

„Šiandien, skęstant kasdienių darbų ir pareigų rutinoje, mūsų drabužiai tampa kvietimu švęsti gyvenimą, – pasakoja K. Kalinauskaitė. – Dėl to siekiame kurti drabužius, kurie akcentuotų mūsų moto ir primintų, kaip svarbu džiaugtis.“

Duoklę džiaugsmui bei meilei atidavė ir fotografės Miglės Golubickaitės fotosesija. Joje įsimylėjėlių personažus sukūrė Lietuvoje gerai žinomas modelis bei tenisininkas S. Kučas ir jo mylimoji lenkė manekenė O. Kędrzynska, rašoma pranešime spaudai.

Ola ir Simas prieš pusantrų metų susitiko fotosesijos aikštelėje Italijoje ir nuo to laiko yra kartu. Pasak K. Kalinauskaitės, Ola tobulai atspindi mados namų moterį – ji trapi, jautri, po racionalumo kauke slepianti savo gležnumą.

Nuotraukose pasakojama romantiška istorija apie elegantišką porą. Daugelyje nuotraukų – naujausios kolekcijos drabužius dėvinti Ola, o Simas, vilkintis A. Sergejenko kurtą kostiumą, atlieka antraeilį vaidmenį, tarsi tampa vyru iš kolekcijoje matomų piešinių. Realybėje pora jau planuoja bendrą gyvenimą kartu, mąsto apie būstą Vilniuje. Nors Ola yra dirbusi dešimtyse pasaulio šalių, ši fotosesija jai buvo pirmoji, vykusi Lietuvoje.

Rudens kolekcija – tai odė gyvenimui bei mados namų istorijai. Šiemet pažymėję vienuolika bendros kūrybos metų, dizaineriai pasitelkė simbolizmą bei dizaino akcentus, pasakojančius apie prekės ženklo moters evoliuciją.

„1+1 man yra labai simboliškas skaičius, – tęsia K. Kalinauskaitė, – tad šia kolekcija norėjosi naujai perteikti mūsų vertybes, neįprastai parodyti nueitą kelią.“ Dizainerė pažymi, jog drabužiai įprasmina tiek prekės ženklo drabužius vilkinčią moterį, tiek pačius dizainerius: Kristinos kūrybiškumą bei Andriaus, vienintelio Lietuvoje „Savile Row“ asociacijos nario, meistriškumą.

Tai parodo daug simbolinių aplikacijų, pjaustytu lazerių bei išdėliotų rankomis: drabužius papuošė linijos, primenančios dviejų įsimylėjėlių veidus, rankas, sėkmės paukštę. Įsimylėjėliai simbolizuoja patį dizainerių duetą, rankos – talentą bei darbą, o paukščių motyvas kūryboje vyrauja jau ne vienerius metus.

Originalus kolekcijos sprendimas – galimybė pasirinkti tiek drabužio pagrindą, tiek perregimą viršutinį sluoksnį, puoštą aplikacijomis. Pasirinkus šviesų pirmą sluoksnį antrasis išryškės ir gerai matysis juodų piešinių kontūrai, pasirinkus tamsų – aplikacijos taps subtilios, vos pastebimos. Taip pat tinklinį viršutinį sluoksnį galima derinti ir vieną – dėvėti kartu su džinsais dienos metu arba vakare paversti jį suknele, per liemenį suveržiamą diržu.

Griežtumo bei modernumo kolekcijai suteikia originalūs aksesuarai, puošti kniedėmis. Jos atspindi dizaineriams artimą dangaus motyvą, mat kniedžių išdėstymas atkartoja žinomus žvaigždynus: Didžiuosius ir Mažuosius Grįžulo Ratus, Karalienės, Herojaus bei daugelį kitų, matomų nakties danguje.