Aktorė bei dainininkė Inga Jankauskaitė savo įvaizdį tradiciškai patikėjo dizainerei Olgai Filatovai – Kontrimienei, Donato Montvydo stiliumi rūpinasi ne vienerius metus su juo dirbantis Marius Stanevičius, Leonui Somovui drabužius parenka žinomos stilistės Ula Kotryna Tulevičiūtė bei Emilija Dagytė. Džordanos Butkutės įvaizdis patikėtas ekscentriškajai Mildai Metlovaitei, rašoma pranešime spaudai.

Stilistė Milda Metlovaitė, tapusi ne tik Džordanos, bet ir visų į sceną lipančių dalyvių stiliste, sako, kad, nors, atrodytų, įtikti pačiai scenos karalienei turėtų būti nelengva, viskas yra priešingai – aprengti Dž. Butkutę jai vienas malonumas.

„Su Džordana labai lengva dirbti, ji pati labai nori eksperimentuoti, pati mėgsta iššaukiantį įvaizdį ir tai yra tikra pasaka stilistui, nes tada tu gali sau leisti viską. Kuo labiau crazy, tuo labiau jai tai patinka“, – apie darbą su popscenos diva atsiliepia M. Metlovaitė.

Milda Metlovaitė

Stilistė pasakoja, kad kiekvienam filmavimui atlikėjos drabužiai siuvami individualiai arba atrenkant jau sukurtus gražiausius dizainerių darbus, tačiau viena aprangos detalė visuomet keliauja išskirtinai tik iš pačios Džordanos spintos. Dž. Butkutė jau anksčiau yra išdavusi, kad namuose turi išskirtinę batų kolekciją, kuriai yra skirtas net atskiras didžiulis kambarys, todėl stilistei ilgai galvoti, kur rasti prie drabužių derančius batus, nereikia.

„Merginos atvažiuokite, pasidalinsiu. Aš neturiu tiek gyvenimo, kad sunešiočiau visus batus, kuriuos esu sukaupusi per tiek metų“, – juokdamasi sako Dž. Butkutė ir išduoda, kad visai šiai kolekcijai jos namuose yra skirtas net 25 kvadratinių metrų kambarys.

„Šitą faktą tai galiu tikrai patvirtinti – batų kambarys egzistuoja, buvau jos spintoje ir jaučiausi, kaip atėjusi į muziejų. Toje spintoje gali pamatyti visiškai kosminių dalykų, nuo komiksais dailintų batų su nesuvokiamo dydžio platformomis iki batelių su deimantais. Iš tikrųjų ten atėjus tiesiog atvimpa žandikaulis ir bet koks stilistas ten jaustųsi taip pat, kaip jaučiasi vaikas atėjęs į saldainių parduotuvę. Ir kalbu ne tik apie batus.

Džordana per tiek metų scenoje yra sukaupusi didžiulę papuošalų kolekciją. Ji labai mėgsta išraiškingus, didžiulius aksesuarus, kurie traukia akį. Užtenka tokio vieno, kad sukurtum įspūdingą efektą. Ir tai yra Džordana“, – šypsodamasi apie popkaralienės drabužių spintoje rastus lobius pasakoja M. Metlovaitė.