Grupės narės, dainininkės Aistė Karanauskytė, Sandra Navickaitė ir Agnė Jarmalavičiūtė demonstravo lietuvių kūrėjų „By_me“ naujausią kolekciją.

„Ką tik nufilmavome naujausios mūsų dainos „Nesvarbu“ vaizdo klipą. Įdomu tai, kad filmuojant buvo naudojami tik du rekvizitai: kėdė ir vyriškas švarkas. Nenorėjome, kaip dauguma merginų grupių daro, į filmavimą kviesti tikrą vyrą. Pabandėme atrasti mizanscenas kitaip ir palikti erdvės kiekvienam žmogui pačiam susikurti viziją, istoriją, įvykius. Filmuke visa istorija yra perteikiama per švarką: kam nors jis bus tik švarkas, eilinis rūbas, o kitam – aukštas pareigas užimantis žmogus, o gal mylimasis ar nepažįstamasis, kurio niekaip negali pamiršti“, – apie klipo filmavimo idėją pasakojo grupės narė A. Karanauskytė, taip pat vadovaujanti ir vaikų bei jaunimo studijai „Mados studija“.

„By_me“ dizainerių troškimas – padėti moterims pasijusti laimingesnėmis ir stilingesnėmis“, – po kolekcijos pristatymo sakė kūrėja Laura Dvinelytė. Kartu su grupės „Vyšnios“ dainininkėmis kolekciją demonstravo didžėja Roberta Kazlauskaitė, balerina Polina Borisova, modeliai Vilma Getautytė, Gintarė Dainytė, Diana Petrauskaitė. Modeliams makiažą ir šukuosenas kūrė akademijos „Makeup secrets“ meistrų komanda. Prie kolekcijos buvo priderinta rankų darbo „JŽ Destiny“ natūralios odos delninės, stilingi kūno diržai, apyrankės ir kaklo papuošalai. „Mano kuriami aksesuarai skirti moteriai, vertinančiai paprastumą, subtilumą, bet tuo pačiu ir išskirtinumą“, – sakė papuošalų kūrėja Justė Žukovska.