Skirtingų amžių bei profesijų moterys – vairuojančių moterų asociacijos „Racing Ladies“ prezidentė Asta Jonušienė, makiažo studijos „Gafaro“ įkūrėja ir makiažo meistrė Justina Gafarovaitė bei plaukų stilistė Gintarė Pietutytė nusifotografavo su naujausios „R-style“ kolekcijos kombinezonais, o prie moterų prisijungė ir šių kombinezonų dizainerė, drabužių kūrėja Renata Marcinkevičienė.

„Atradau, tai kas miela širdžiai ir sielai – drabužių kūrimą ir modeliavimą. Atradau ir vairuojančias moteris, kurios man suteikė „antrą kvėpavimą“ – savirealizaciją.

Tad pradedu naują gyvenimo etapą, noriu ir matau prasmę bendradarbiauti su „Racing Ladies“ narėmis, manau galiu įgyvendinti visas vizijas kartu su šios asociacijos varikliu – Asta Jonušiene“, – atviravo R. Marcinkevičienė.

Azartiškas, veiklias ir, svarbiausia, vairuojančias moteris vienijančios asociacijos vadovė A. Jonušienė nusprendė, kad metas pasisemti naujo įkvėpimo artėjantiems naujųjų metų projektams.

Vienas iš šios asociacijos tikslų – organizuoti įdomius ir naudingus renginius, kuriuose moterys galėtų išbandyti ne tik automobilius, bet ir kitas transporto priemones, tarpusavyje pasivaržyti ir įgyti patirties bei pasitikėjimo savo jėgomis.

„Dažnai dalyvaujame įvairiuose renginiuose, lenktynėse. Visad noriu, kad asociacijos narės naudingai praleistų laiką prie vairo, bet tuo pačiu moterims patinka būti vieningai išskirtinėmis, jaustis patogiai, tad sportinio pobūdžio apranga, kombinezonai, pabrėžia ir atspindi mūsų veiklą“, – kalbėjo apie smagią fotosesiją A. Jonušienė.