Nuolaidos tarsi aptemdo blaivų protą. Skubėjimas pasinaudoti puikiu pasiūlymu neleidžia nuodugniai apsvarstyti visus už ir prieš dėl daikto kokybės, jo panaudojimo, derinimo subtilybių. Todėl noriu pateikti rekomendacijas, kokiems pirkiniams teikti pirmenybę, o kurių vengti išpardavimo metu.

Džinsai

Džinsai gali pasitarnauti tiek kasdieninėje laisvalaikio, tiek neformalioje darbo aplinkoje. Todėl atsinaujinti džinsų porą ar įsigyti kitos spalvos nei jau turite (už mažesnę nei įprasta kainą) yra puiki galimybė sutaupyti.

Išpardavimų pirkiniai
Foto: Vida Press

Paltai ir švarkai

Įsibėgėjus žiemai, drąsiai galima pasižvalgyti šilto palto, kuris šiuo metu gali jums sutaupyti 50-100 eurų ir daugiau. Tai puikus pirkinys, kuris pasitarnaus ne tik šią, bet ir ateinančią žiemą bei šaltą rudens dieną.

Klasikiniai švarkai yra mėgstamiausias drabužis mano garderobe. Su švarkais galima sukurti puikių derinių, tinkančių tiek laisvalaikio, tiek oficialiam ar net šventiniams įvaizdžiui sukurti. Geros kokybės švarkų kainos nėra mažos, todėl verta pasinaudoti nuolaidomis ir įsigyti geresnio audinio ir kokybės drabužį, kuris tarnaus ne vienerius metus.

Paltai
Foto: Vida Press

Marškinėliai ir marškiniai

Įprasti marškinėliai ar klasikiniai vyriško tipo marškiniai yra garderobo bazė, kuri gali būti dėvima kasdien ir derinama su bet kokiais kitais drabužiais, esančiais mūsų spintoje. Tad jei rasite puikų kainos ir kokybės santykį, galite be didesnių svarstymų įsidėti prekę į pirkinių krepšelį.

Balti marškiniai
Foto: Vida Press

Batai

Laisvalaikio bateliai ar demisezoniniai aulinukai pasitarnaus ne vieną mėnesį ir, „pagavus“ gerą nuolaidą, apsaugos piniginę nuo didesnių išlaidų.

Rekomenduočiau apsvarstyti baltų kedų, kurie ateinantį pavasarį ir vasarą bus itin aktualūs, pirkimą. Grubaus pado aulinukai ar aulinukai aukštu kulnu džiugins likusią žiemos dalį bei pavasarį ir ateinantį rudenį. Aukštakulnių gerbėjoms išpardavimai yra puiki proga įsigyti klasikinius dizainerio batelius už priimtiną kainą.

Išpardavimų pirkiniai
Foto: Vida Press

Rankinės ir aksesuarai

Jei turite svajonių rankinę, kuri ilgą laiką buvo jūsų mintyse, tačiau gailėjote apvalios sumelės, šiuo metu galima pasidairyti nuolaidų ir galbūt išpildyti savo svajonę.

Išpardavimai taip pat yra puikus metas pasižvalgyti ryškesnių aksesuarų, tokių kaip skarelės, diržai ar papuošalai, kurie paįvairintų susikurtą stilių.

Išpardavimų pirkiniai
Foto: Vida Press

NE sudėtingiems drabužių modeliams

Dėl patrauklios kainos dažnai susigundome neįprastais drabužių modeliais. Tačiau tokie pirkiniai neretai nugula spintos lentynoje, nesuradę savo poros. Jie arba kabo vieniši, vis primindami jums apie išleistą sumą, arba reikalauja papildomų investicijų ieškant derančio drabužio ar aksesuaro.

Išpardavimų pirkiniai
Foto: Vida Press

NE praėjusio sezono madingiems aksesuarams

Neverta švaistyti pinigų aksesuarams, kurie jau atgyveno ir užleido poziciją kitoms ryškioms sezono naujienoms.

Išpardavimų pirkiniai
Foto: Vida Press

NE netinkamo dydžio drabužiams

Manymas, kad iki vasaros sulieknėsiu arba nunešiu rūbą siuvėjai pasiaurinti ar patrumpinti, vargu ar bus įgyvendintas. Drabužius reikia pirkti tokius, kokie tinka čia ir dabar. Jei ir pavyks įgyvendinti tikslą sulieknėti, tai dar nereiškia, kad drabužis tiks ir atrodys gražiai. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie pataisytus rūbus, nes trumpinant ar siaurinant, galimai pasikeis jų kirpimas ir modelis neatrodys patraukliai.

Išpardavimų pirkiniai
Foto: Vida Press