Fotosesijoje V. Šaulytė demonstruoja vieno didžiausių optikos salonų tinklų Lietuvoje „Vizija Optika“ naujienas. Mergina itin apsidžiaugė, kai kompanija pakvietė ją pristatyti karštojo sezono tendencijas, mat save vadina tikra saulės akinių mylėtoja. „Negaliu ramiai praeiti pro optikos salonus. Man akiniai nuo saulės yra viena iš įvaizdžio detalių, galinti paprastą drabužių derinį paversti maksimaliai stilingu. Svarbiausia – pasirinkti tai, kas tinka ir patinka“, – pataria stilistė.

Išskirtinio stiliaus mylėtoja juokiasi – ji yra iš tų merginų, kuriai išsirinkti tinkamus akinius reikia didelio veidrodžio. Pirkdama šį aksesuarą, Viktorija taiko tą patį matavimosi būdą, kaip rinkdamasi naujus drabužius. Norinčioms įsigyti ne tik gražius, bet ir nešiojamus akinius, ji pataria pagalvoti, su kokiais spintoje turimais drabužiais juos derinsite, prie kokių įvaizdžių tiks. Jei sugalvojote bent tris – šiuos akinius galite pirkti, jie tikrai negulės giliausiame komodos kampe.

Dar vienas patarimas – jei jūsų širdį užkariavo vardiniai akiniai, tačiau jų kaina kandžiojasi, V. Šaulytė rekomenduoja geriau palaukti nuolaidų ir įsigyti tai, kas tikrai patinka. Stilistė įsitikinusi, kad investuoti į gerą, kokybišką auksesuarą tikrai verta, juk jis džiugins ne vieną sezoną.

Pagal ką V. Šaulytė rekomenduoja pasirinkti prie veido tinkančius saulės akinius? „Nepatarčiau pasikliauti vien veido formų žemėlapiais, kurių pilna internete. Mano nuomone, daug svarbiau yra tai, ar jaučiatės užtikrintai ir pasitikite savimi. Paklauskite savęs, ar šių akinių spalva jums patinka, ar jie yra patogūs, neveržia ir nespaudžia. Jei jaučiatės su jums patinkančiais akiniais puikiai, jokie žemėlapiai negali nuspręsti geriau už jus“, – pataria stilistė, kuri kurdama stilių dažnai vadovaujasi emocijomis, o ne taisyklėmis.

Fotosesijoje V. Šaulytė demonstruoja pasirinkimus, kurie yra aktualiausi šį vasaros sezoną. Stilistė išskiria tris skirtingas akinių formas. Būtent į tokius ar panašius saulės akinius turėtų atkreipti dėmesį mados tendencijų mylėtojos. V. Šaulytė juokiasi, kad šiuos pasirinkimus lėmė ir jos asmeninės simpatijos. Visus nuotraukose demonstruojamis akinius ji lengvai pritaikytų prie savo garderobo.

Pirmieji iš jų – tai dideli, kvadratiniai akiniai. „Oversized“ forma vis dar stilinga ne tik drabužiuose – ta pati taisyklė galioja ir perkant akinius. Ypač stilingai atrodys perregimi „Chanel“ tipo stiklai bei dvigubos linijos, kurios rėmeliui suteikia įdomumo ir žavesio. „Šį kartą atkreipiau dėmesį į masyvią kvadratinę formą su šviesiu lęšiu. Vasaros metu taip pat stilingai atrodo mėlyni, žali ar margi lęšiai“, – apie akinių madas kalba V. Šaulytė.

Dar vienas ne tik vasarai aktualus akinių modelis – aviatorių stiliaus akiniai. Šį sezoną jie šiek tiek transformuojasi – atsiranda naujų detalių, dar viena spalva bei raštas rėmeliuose. „Šis stilius madingas jau ne vienerius metus ir labai mylimas tiek moterų, tiek vyrų. Taip pat šį sezoną galima išbandyti suapvalintus ar itin aštriais kampais akinius. Pasirinkau aviatorius su minimalios raudonos spalvos akcentu. Šią akinių formą labai lengva derinti su kitais stiliais – nuo grubaus iki švelnaus romantiško“, – pataria V. Šaulytė.

Stilistės dėmesį taip pat patraukė matinis rėmelis, kuris akiniams suteikia originalumo ir kitoniškumo, bei šių metų spalva – klasikinė mėlyna. „Ne kartą iš savo sekėjų sulaukiau klausimo, kur būtų galima panaudoti šią intensyvią spalvą. Patarimas jums – tai gali būti akiniai. Neįpareigojantys, lengvai derinami ir su veido neapkraunančiais rėmeliais“, – sako V. Šaulytė.

Kaip teigia mados mylėtoja, šią vasarą akiniai gali susilieti į vienos spalvos – monochrominius – derinius, kurie jau kurį laiką yra labai populiarūs tarp pačių stilingiausių. „Vienos spalvos derinys man buvo ir yra labai žavus! Kaip ir minėjau, pasirinkti saulės akiniai turi lengvai įsitraukti į jūsų garderobo niuansus pagal pasirenkamus drabužius, spalvas ir stilių“, – pataria V. Šaulytė.

Akinių nuo saulės tendencijos (Monikos Remeikytės nuotr.)