Rinkdamasi drabužius D. Kazėnaitė pirmiausia atkreipia dėmesį į unikalius akcentus, dažnai ieško drabužio konkrečiam deriniui. O kartais nusprendžia įsigyti šiuo metu madingiausių viršūnėse karaliaujantį drabužį ar aksesuarą.

„Man labai patinka atrasti drabužių, kurių kainos ir kokybės santykis džiugina piniginę. Niekada nesivaikau greitosios mados. Parduotuvėse galima rasti gerų, kokybiškų stilingų drabužių už labai gerą kainą.

Mano manymu, mada yra tai, kas susiję su tam tikru laikotarpiu. Tai to meto pasaulio išraiška, susijusi su tuo, kas dedasi aplink. Taip gimsta mados tendencijos. Tačiau stilius yra nepavaldus laikui. Tai yra mano saviraiška, savitumas, unikalumas. Ir jis nėra susijęs su tuo laikotarpiu madingais daiktais“, – sako D. Kazėnaitė.

Dėl savo pomėgio eksperimentuoti ir gebėjimo ieškoti originalių drabužių, D. Kazėnaitė tapo išparduotuvių centro „Outlet Park“ reklaminiu pavasario ir vasaros veidu, rašoma pranešime spaudai.

Vienas esminių žinomos merginos patarimų kuriant savo stilių, yra nesirinkti drabužių pagal tai, ar jie dabar madingi. Kur kas gražiau moteris atrodys su jai tinkančia, nei mados topuose karaliaujančia, tačiau blogai atrodančia suknele. „Labai mėgstu pamaišyti brangių gamintojų gaminius su greita mada. Manau, kad verta investuoti į kokybiškus klasikinius batelius, rankinę. Tokius daiktus puikiai priderinsite prie nebrangios aprangos“, – įsitikinusi D. Kazėnaitė.

Šį pavasarį D. Kazėnaitė siūlo semtis idėjų iš 90-tųjų. Mergina jau spėjo įsigyti ryškų kostiumėlį, „old school“ stiliaus odinį švarką.

Šiuo metu vizažistės pirkinių planuose – apvalūs, maži, senovinio stiliaus akiniai nuo saulės, pastelinių spalvų drabužiai ir populiariausių viršūnėse karaliaujantys bjaurieji sportbačiai. Džinsus ji renkasi paaukštintu liemeniu.

Koks būtų D. Kazėnaitės patarimas, norintiems produktyviai apsipirkti parduotuvėse? „Svarbiausia yra skirti tam laiko. Ilgiausiai užtrukau ieškodama savo dydžių. Drabužiai iš ankstesnių kolekcijų taip pat yra madingi, tik reikia mokėti paieškoti. Skirkite tam pusdienį – ne tik apsipirksite, bet ir sutaupysite. Panaršykite socialiniuose tinklalapiuose, iš ten pasisemkite idėjų, kas jums gražu, ir vykite į parduotuves su mintimi, ko ieškote“, – pataria žinoma mergina.