Visos rūbų spintos atnaujinti tikrai nereikia. Juk tai ir labai nenaudinga finansiškai, ir neekologiška. Be to, svarbu galvoti, kas tinka ir patinka jums, kas tinka jūsų figūrai, todėl aklai perimti visų naujų tendencijų nereikia. Užtenka kelių naujų detalių, galbūt aksesuarų, o gal tiesiog iš turimų rūbų susikurti naują, netikėtą derinį.

Idėjų galima semtis ne tik stebint aukštosios mados pristatymus, bet ir iš gatvės mados, nes būtent gatvėje atsiskleidžia tikrosios mados.

Stilius. 9 dešimtmetis. Idėjų semkitės iš 9-ojo dešimtmečio serialų, princesės Dianos įvaizdžių. Tai gali būti išryškinti pečiai, masyvesni aksesuarai ar vienos spalvos kostiumas.

Princesė Diana
Foto: Vida Press

Aksesuarai. Sagės, masyvūs auskarai ir įdomūs akiniai (katės, apvalūs arba siauri), labai madingi diržai, išryškinantys liemenį. Rankinės – ir didelės, ir mažos, nešiojamos kelios vienu metu!

Apranga. Laisvos kelnės, švarko ir kelnių kostiumas, midi sijonų ir suknelių ilgis, pieštuko formos sijonas, bet ilgesnis, minėto midi ilgio, ir dominuojanti viena viso rūbų derinio spalva. Pernai metų topą – apnuogintus pečius, keičia išryškinta pečių linija. Taip pat 9-ąjį dešimtmetį labai populiarus vienas apnuogintas petys (prisiminkite Karoliną Meschino per M.A.M.A. muzikos apdovanojimus!).

Karolina Meschino su mylimuoju

Spalvos. Pernykštę žalią, spalvą karalienę, keičia ryški violetinė (ultravioletinė), raudona, geltona, taip pat pasteliniai atspalviai, permatomos medžiagos, blizgesys ir languoti audiniai.

Taigi kiekviena ras tai, kas tiks labiausiai! Trumpų suknelių ar kelių ilgio pieštuko sijonų tikrai nereikia išmesti, juk tai klasika, kuri dar tikrai grįš! Trumpus sijonėlius ar sukneles galite derinti su kelnėmis – taip susikursite madingą ir įdomų įvaizdį.

Avalynė. Pelenės bateliai, blizgi arba ryški avalynė, įsipiriami žemakulniai.

Detalės. Nebūtina skubėti įsigyti daugybės naujų rūbų ir aksesuarų, turimus rūbus galima papildyti naujomis, galbūt net jau turimomis detalėmis ar aksesuarais. Švarkus, sukneles ir megztukus puoškite sagėmis – jos labai madingos, derinkite kelias vienu metu (idėjų galite semtis iš klasikos – jas labai mėgo Coco Chanel).

Dar keli mados klyksmai – kutai ir plunksnos – jomis dekoruojama viskas: nuo avalynės, diržų, suknelių iki auskarų, vėrinių ir galvos aksesuarų. Jei visgi norite įsigyti kokią nors madingą smulkmeną, tai gali būti sagė arba vėrinys su kutu! Beje, kutus ir sages galite segti ir į rankines!

Foto: AFP/Scanpix

Daugiau patarimų rasite tinklaraštyje „StyleInn“