Paslaptingoji dėžutė jau kurį laiką šmėžuoja socialiniuose tinkluose – štai, visai neseniai savąją atidarė kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson, verslininkės Gintarė Songailė ir Patricija Gadžijeva, o taip pat televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė.

Visom búna - nešiojies galvoji, galvoji kol pagaliau padarai (arba ne), @agne_gilyte padarè, sugalvojo prieš 2 metus, dar metus vaikščiojo derino ir dèliojo... kai pirmà kart pamačiau jos dėžės video, @atradimai_su_agne_gilyte pagalvojau oi wow geeeerras norečiau tokios, gal vyrui parodyt? 😎 nes čia viską sudėliojo moteris, ir ji yra moteriai ir apie moterį, nerealus šokoladas, kosmetika, Moters prenumerata ir marškiniai kurie visiem atvejam, visam gyvenimui... Labai faina ir apgalvota idėja, tikrai gera dovana draugei, ar net anytai, ir žinoma sesei, gudrūs vyrai jau nupirko manau, žinau, kad šių dėžių yra ribotas kiekis, ir man šiaip labai patinka Agnė, ji tokia pilna gyvybės ir elegancijos kartu, ji taip kruopščiai apie viską pagalvoja, ir žinot nebijo pasakyti man labai patinka kai aš žiauriai busy, tada aš jaučiu, kad gyvenu...gyvenkite taip kaip norit, o apie dovanas galvokite dabar, aš visada palaikau tai ką gerai sukuria moterys vedamos savo aistros... @atradimai_su_agne_gilyte #geraidėja #puikidovana #bobpower #vakarorašiniai fotografavo Izabelė ❤️ #dukraphoto

A post shared by BeataNicholson (@beatanicholson) on Nov 16, 2017 at 10:28am PST

Smalsu, kas slypi atradimų dežutėse?

Garsios moterys jose rado limituoto leidimo Lietuvoje gamintus lininius marškinius, įkvepiančią minimalistinio dizaino užrašinę, asmeninę Agnės dovaną – kuponą stiliaus konsultacijai, blakstienos ilgio ir apimties suteikiantį tušą, prabangų grožio produktą, o kad rudens vakarai neprailgų – žurnalo prenumeratą ir rankų darbo šokoladą.

Visas dovanas Agnė sako atrinkusi ir išbandžiusi pati, tad drąsiai teigia – toks siurprizas tikrai nudžiugintų draugę, mamą ar net kolegę.

Foto: Agata Gri nuotr.

Agnė Gilytė