„Išpuoselėti plaukai daro moterį patrauklia ir žavinga. Nuo senų laikų neatskiriama moteriškumo dalimi buvo laikomi plaukai“, – sako R. Morozovienė, kurios pačios itin ilgi plaukai jau tapo tarsi jos vizitine kortele. Vilnietė plaukų meistrė 99,99 proc. įsitikinusi, kad Lietuvoje nėra kitos tokios ilgakasės kirpėjos, galinčios didžiuotis natūraliais, ilgesniais nei metras, plaukais.

Šventinės šukuosenos
Foto: Organizatorių nuotr.

R. Morozovienė teigia, jog moterys, norėdamos susikurti šventišką Naujųjų sutikimo nuotaiką, tiesiog privalo skirti laiko savo šukuosenai, kaip ir puošnesniems drabužiams ar makiažui. „Atraskime pusvalanduką, kad galėtume suformuoti bangą ar susisukti garbanas. Ilgų plaukų savininkės drąsiai gali susipinti žaismingą plaukų pynę, kas dabar – itin madinga, – pataria sostinės grožio salono „Cut Code“ įkūrėja. – Arba kodėl gi nesusisukus šelmiško kuodelio?“ Plaukus papuošti tiktų žėrinti segė, kaspinėlis (pastarieji, taipogi be galo madingi šį sezoną). Jei nešiojate trumpus plaukus, tuomet meistrė pataria juos šelmiškai pakedenti, papurenti, galiukus arba pavienes sruogas galima padažyti kad ir spalvotu plaukų tušu.

Šventinės šukuosenos
Foto: Organizatorių nuotr.

„Visų svarbiausia, kad jūsų atvaizdas veidrodyje jus džiugintų. Juk taip svarbu atskubančius metus pasitikti su gera nuotaika ir šypsena veide“, – įsitikinusi plaukų meistrė, didelio dėmesio praėjusių metų pabaigoje sulaukusi, kuomet sukūrė šventišką – nugalėtojos – šukuoseną garsiai sportininkei Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei. „LTeam apdovanojimuose‘2019“ L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė buvo pripažinta geriausia metų sportininke. Tąsyk R. Morozovienė jai sukūrė Holivudo žvaigždės įvaizdį. Meistrė garsiai atletei suformavo išraiškingų garbanų šukuoseną, itin tikusią prie ryškiai raudonos suknelės.

Rūta Morozovienė ir Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė
Foto: Organizatorių nuotr.

R. Morozovienės patarimai, kaip prižiūrėti plaukus žiemą:

Šaltasis metų sezonas yra nelengvas išbandymas ne tik mūsų imunitetui, bet ir plaukų grožiui. Tad plaukams žiemą privalome skirti nemažai dėmesio. Auksinė taisyklė: žiemą plaukus turime ne drėkinti, o – juos maitinti.

Žiemą nepatariame per dažnai trinkti plaukų, kadangi šampūno veikliosios medžiagos ištirpdo natūralią apsauginę plėvelę ir tai gali sutrikdyti galvos odos lipidų pusiausvyrą. Žinoma, rinkdamiesi optimalų plaukų plovimo dažnumą, atsižvelkite į savo plaukų tipą ir poreikius.

Po kiekvieno plovimo naudokite plaukų kondicionierių, po to – serumą, plaukų kremą ar aliejų.

Bent kartą per savaitę palepinkite savo plaukus kauke.