Desertą primenantis nagų dizainas

Šį rudenį manikiūro mados tendencijose – daugybė naujienų. Didžiausia iš jų – švelnūs, pieniškų tonų ir nenuspėjamų mažų dalelyčių geliniai lakai. Šie gardų desertą „Macarons“ primenantys nagų lakai leidžia manikiūro meistrei nagus papuošti ypač žaismingai.

Meistrės pastebi, kad toks lakavimas iš karto užkariavo lietuvių širdis. Šį dizainą renkasi drąsios, nebijančios eksperimentuoti moterys. Toks manikiūras niūriu rudens oru pakelia nuotaiką, be to, atrodo stilingai. Pasirinkus žemės spalvas, lakavimas patiks ir toms, kurios nemėgsta išskirtinių dizainų. Merginoms, mėgstančioms išsiskirti, rekomenduojama raudona, rožinė ar žydra spalvos.

Perregimi nagai ir metalo atspalviai

Dar viena rudens tendencija – moderni klasika. Šis lakavimas įkvėptas itin populiarios tendencijos rinktis perregimą ilgų nagų dizainą „Jelly Nails“. Taip gaunamas pusiau permatomas, kisielių primenantis efektas, sukuriantis lengvo ir švelnaus lakavimo įspūdį. Tai – puiki alternatyva prancūziškam lakavimui, kai norisi sukurti šiek tiek modernesnį vaizdą. Naujiena nagų modeliavime – „nematomas ilgis“, kuris sukuriamas nudažius nago plokštelę ir pailginus jį skaidria medžiaga. Toks dizainas atrodo sudėtingai, bet su naujos kartos produktais jį padaryti lengva.

Patys madingiausi – migdolo formos nagai, tačiau atrodantys kaip įmanoma natūraliau. Jie turėtų būti nudažyti neutralia, beveik skaidria arba visiškai skaidria spalva. Norinčioms sukurti išskirtinį dizainą, rekomenduojama nagą įtrinti žvilgančiomis metalo ar perlamutro dulkėmis.

Siūlo efektas – mėgstančioms naujoves

Siūlus primenantis minimalistinis nagų lakavimas yra žaismingas, tačiau kartu ir skoningas. Šį sezoną subtilumas turi būti įdomus ir išskirtinis, o siūlų efektas leidžia tai sukurti. Manikiūro meistrai turėtų atkreipti dėmesį į detales – siūlas nenutrūksta, o pereina nuo vieno nago ant kito.

Toks lakavimas gali būti įvairių spalvų ir struktūrų, iškilus ar tarsi paslėptas akvariume. Jis rekomenduojamas klientėms, mėgstančioms naujoves. Pasirinkus neutralias spalvas, toks lakavimas patiks ir vertinančioms subtilumą.

Rudi atspalviai – kava ir karamelė

Dar vienas darbas – rudų atspalvių dizainas. Tai pagrindinės šio sezono spalvos interjere, drabužių bei aksesuarų deriniuose, taip pat ir nagų dizaine. Rudų atspalvių derinys nagų lakavime atrodo madingai ir skoningai, o tarpusavyje galima derinti nuo šaltų pilkų iki šiltų gelsvų atspalvių.

Sodo atspindžiai manikiūre – ieškančioms unikalumo

Šiuo metu taip pat itin aktualūs smulkūs, realistiški piešiniai. Įkvėpimo nagų dizainui galima ieškoti ir kasdieniame gyvenime. Kodėl nagų nepapuošus sodo ar daržo gėrybėmis? Toks lakavimas – drąsios ir išskirtinės moters pasirinkimas.

Perregimas lakavimas su minimalistiniu daržovių ar vaisių akcentu gali būti puikus įvaizdžio akcentas net ir biure dirbančiai moteriai. Mieli, rankomis piešti akcentai pakelia nuotaiką ne tik manikiūro savininkei, bet ir aplinkiniams.

8-ojo dešimtmečio dvasia ir spalvotas „prancūzas“

Dar vienas nuotraukose matomas dizainas alsuoja 8-o dešimtmečio dvasia. Šis laikotarpis dabar ypač populiarus ne tik nagų lakavime. Lenktų linijų nagai, geometrinės figūros – tokio nagų dizaino neįmanoma nepastebėti.

Į madą grįžtančios ryškios, bet prigesintos spalvos puikiai dera su „nuogais“ nagais, kontrastingais dūminiais atspalviais. Vėl madoje spalvotas „prancūzas“, kuris, priešingai nei dabar, piešiamas tiesiai ir per du trečdalius nago ilgio. Tokį manikiūrą renkasi klasikos ir 8-uoju dešimtmečiu besižavinčios moterys.

Straipsnyje panaudotos Natalijos Koinovos nuotr.