Kūrimo procesas. Specialistai, kurdami šiuos kvepalus, daug laiko praleidžia prie unikalios ingredientų kompozicijos – medžiagų pateikimo ir jų suderinimo. Žaliavos atrenkamos labai kruopščiai, jos būna tik aukščiausios kokybės.

Pateikimas. Kvepalų kūrėjų, dar vadinamų „nosimis“, tikslas yra sukurti originalius, išskirtinius kvapus. Klaidinga manyti, jog šie kvepalai yra ženkliai brangesni nei komerciniai. Pirkdami nišinius aromatus, mokate už kokybiškas ir unikalias medžiagas bei ilgą ir atsidavimo pilną kūrėjų darbą, jų originalias idėjas.

Kvepalų koncepcija. Kiekvienu aukštosios parfumerijos kūriniu yra bandoma perteikti tam tikrą istoriją ar mintį. Aromatai gali atskleisti nuotaiką ar net nukelti jus į kitą laikmetį. Kvepalų kūrėjai susikoncentruoja į tai, kad kvapai būtų išskirtiniai, papasakotų istoriją ir kiekvienam žmogui suteiktų kažką savito bei naujo.

Moksliškai įrodyta, jog kvepalai gali nulemti žmogaus nuotaiką ir emocinę būklę, dėl to yra be galo svarbu išsirinkti tinkamą kvapą. Šiandieną egzistuoja begalės įvairiausių aromatų, todėl rasti sau tinkančius gali būti sudėtinga.

Kvepalai
Foto: Douglas

Ekspertai dalinasi keletu patarimų, kurie padės išsirinkti jums tinkamą aromatą:

• Bandymų skaičius per vieną apsilankymą parduotuvėje neturėtų viršyti 4 skirtingų kvapų. Uoslė paprasčiausiai pavargsta nuo per didelio jų kiekio ir, galiausiai, kvepalai gali pasirodyti visai ne tokie, kokie jie yra iš tikrųjų;

• Išbandykite kvepalus ant savo kūno. Kiekvieno žmogaus oda turi savitą struktūrą ir kitaip sąveikauja su aromatais. Dėl šios priežasties pasipurškus kvapą ant odos, jis gali pasirodyti šiek tiek kitoks nei išbandant ant lapelio;

• Rekomenduojama savo favoritus išbandyti ir gryname ore. Išėjus į lauką, kvapas gali pasirodyti visai kitoks nei parduotuvėje, todėl geriausia būtų pasibandyti ant lapelio ar riešo ir pabandyti užuosti jį gryname ore;

• Pirkite tik originalius kvepalus. Tyrimai parodė, kad kvepalų ingredientai įsigeria į odą ir patenka į kraujotaką; Todėl rekomenduojama naudoti tik iš oficialių platintojų įsigytus kvepalus, kurių visos medžiagos yra ištirtos. Derėtų nepamiršti ir to, kad šie kvepalai turi stipresnį kvapą bei ilgiau išsilaiko ant kūno.