Prekės ženklo pavadinimas kilo iš senos Japonijos meno rūšies „kintsugi“, kurios esmė – suklijuoti sudužusius indus aukso dulkių pagalba. Iš naujo sujungiant suskilusias indo dalis, jis ne tik tampa vėl tinkamas naudojimui, bet ir pavirsta unikaliu, prabangiai atrodančiu meno kūriniu. Kintsugi meistrai nesistengia paslėpti įtrūkimų, o kaip tik juos išryškina pabrėždami senovinio daikto istoriją, rašoma pranešime spaudai.

Pristatyti naujienų specialiai į renginį iš Ispanijos atvyko prekės ženklo atstovė Laura Ribera Orts.

„Dabartiniai vartotojai yra ne tik išsilavinę, nuolatos turintys priėjimą prie informacijos, bet ir ypatingai reiklūs. Šiais laikais vartotojai ieško prekės ženklų, kurie atneša naujovių ir leidžia patirti unikalią patirtį, tuo pat metu išlaikant aukščiausius kokybės ir efektyvumo standartus. Norint sudominti klientą ir pasiūlyti jo poreikius atitinkantį produktą dabar nebeužtenka vien kokybiškų ingredientų ar gražios pakuotės“, – teigia prekės ženklo atstovė Ribera Ort.

„Pastebime, kad Lietuvoje ir pasaulyje vis labiau įsitvirtina natūralaus grožio kultas, moterys pradeda vis daugiau investuoti ne į dekoratyvinę, bet odos priežiūros kosmetiką. Taip pat jaučiamas universalios, visiems odos tipams tinkamų ir visai šeimai skirtų produktų rinkos augimas. Kalbant apie konkrečius produktus, juntamas vartotojų poreikis priemonėms, kurios apsaugo ne tik nuo kenksmingų saulės spindulių, bet ir aplinkos taršos, mėlynųjų kompiuterių, telefonų ir planšečių ekranų“, – rinkos tendencijas aptaria „Eurovaistinės“ grožio vaistinių vadovė Aušra Vareikienė.