„Kaip ir visus likusius metus, ruošiantis šventėms svarbiausia – pasirinkti tinkamus derinius. Dažniausia šventinio makiažo klaida – per daug ryškumo arba per didelė spalvų įvairovė. Tuo tarpu skoningi ir aplinkinių dėmesį traukiantys deriniai – visai nesudėtingi“, - teigia E. Venclovienė.

Aukso dulkės

Populiariausia švenčių puošmena – aukso atspalvių žaismas. E. Venclovienė teigia, kad svarbiausi čia – vos keli žingsniai, rašoma pranešime spaudai.

„Visų pirma, norint iš tiesų švytėti, svarbiausia yra pasirūpinti savo oda. Nors kasdien jo prireikia ne visoms, ruošiantis į vakarėlį naudokite makiažo pagrindą – jis užtikrins, kad sukurtas įvaizdis išsilaikys visą vakarą ir oda atrodys nepriekaištingai. Renkantis pudrą, rekomenduoju ne tik – svarbiausia – rasti jūsų natūraliam odos pigmentui tinkantį atspalvį, tačiau ir rinktis „glow“ efektą turintį produktą – tai sukurs sveikos, švytinčios odos įspūdį“, - tikina stilistė.

Mokančioms tai daryti, ji taip pat pataria skoningai ir nežymiai kontūruoti skruostikaulius, nosį, kaktą ir krūtinę.

Antras žingsnis – akys. E. Venclovienė ragina atsispirti pagundai naudoti ir ryškius šešėlius, ir tamsų akių pieštuką ar apvadą. Tai, pasak stilistės, apsunkins šventinį įvaizdį.

„Apsiribokite švelniu auksiniu šešėliu. Galite juo padengti visą viršutinį voką arba tik vidinį jo kampą. Norėdamos daugiau ryškumo, paauksuoti galite ir apatinį voką. Jaunos merginos gali eksperimentuoti ir su blizgučiais: smulkiais ar net stambiais, apklijuojančiais visą voką. Tušu paryškinkite blakstienas ir to visiškai pakaks“, - teigia stilistė.

Šiemet itin madingos folijos įspūdį kuriančios rausvo aukso atspalvio lūpos, tačiau šiam įvaizdžiui jos tikrai netinka. E. Venclovienė pataria rinktis nuosaikius rožinius ir raudonus lūpų dažų atspalvius tokio makiažo užbaigimui.

Elinga Venclovienė
Foto: Asmeninio albumo nuotr.

Ryški raudona

Tuo tarpu norinčioms pabrėžti kitą didžiųjų metų švenčių akcentą – raudoną spalvą, E. Venclovienė turi neįprastą patarimą.

„Šiemet išmėginkite romantišką įvaizdį. Jis suteiks visai kitą, naują ir netikėtą įspūdį įprastoms klasikinėms raudonoms lūpoms“, - sako ji.

Siekiant sukurti tokį makiažą, raudoną lūpdažį stilistė siūlo derinti su šiltais, švelniais rožiniais akių šešėliais ir vos vos rausvais skruostais.

„Vėlgi, labai svarbu nepamiršti visa ko pagrindo – odos. Tokiame įvaizdyje ji turi būti šviesi, spindinti, neapkrauta tamsiais atspalviais, bronzantu ar ryškiu kontūravimu“, - teigia E. Venclovienė.

Kalėdų eglutė

Dar vienas drąsus, tačiau skoningas įvaizdis, kurį šiemet rekomenduoja geriausi pasaulio makiažo meistrai – žaidimas spalvomis. E. Venclovienė siūlo rinktis eglišakių spalvą ir taip įsilieti į šventinę dvasią.

„Susikurti šį įvaizdį – išties nesudėtinga: tiesiog paryškinkite akis žaliu apvadu ar pieštuku. Liniją brėžkite nuo vidinio voko kampo link išorės. Būtinai paryškinkite ir blakstienas“, - pataria stilistė.

Pasak jos, vos švelniai žaliu atspalviu paryškinus akis, tai galima mėginti derinti su kur kas ryškesniais lūpų atspalviais: išbandyti šiemet itin madingą rusvą atspalvį, rinktis metalinius atspalvius – net puošti jas blizgučiais, siekiant išties ryškaus įspūdžio.

„Tačiau, nenorinčioms į save atgręžti visų vakarėlio svečių žvilgsnių ir siekiančioms tiesiog skoningo įvaizdžio, puikiai pakaks ir šilto rožinio atspalvio“, - teigia E. Venclovienė.

Stilistė įsitikinusi: kad ir kaip puoštis šiemet nuspręstumėte, svarbiausia – tinkami deriniai, o dėmesį į save atkreipti bei išsiskirti minioje puikiai gali padėti ir skoningi, neperkrauti deriniai.

„Svarbiausia – rūpinkitės savo oda ir spindėsite kasdien“, - pabrėžia E. Venclovienė.