Nepakeičiama procedūra – odos šveitimas

Prieš lepinant odą įvairiomis drėkinamosiomis priemonėmis, pirmiausiai ją reikia nuvalyti. Ekspertės teigimu kūno odos šveitimas yra toks pat svarbus kaip ir veido. Reguliarus odos šveitimas padeda pašalinti negyvą odos sluoksnį, giliai išvalo odą, skatina gilesnio epidermio sluoksnio atsinaujinimą, kuris saugo odą nuo išsausėjimo. Pašalinus negyvasias odos ląteles ir visus nešvarumus oda geriau sugeria drėkinamuosius kremus bei ilgiau sulaiko drėgmę, rašoma pranešime spaudai.

L. Kairienė pataria pavasarį rinktis švelnius šveitiklius su drėkinamosiomis priemonėmis. Po žiemos oda dažnai būna išsausėjusi, todėl grubūs šveitikliai gali pažeisti apsauginį jos sluoksnį ir ją sudirginti. Svarbu nepamiršti, jog odą reikėtų šveisti ne dažniau nei 1 – 2 kartus per savaitę.

Nepamirškite odos drėkinimo

Dar viena labai svarbi kūno odos priežiūros dalis – drėkinimas. L. Karienės teigimu, vien drėkinamojo kremo nepakanka, kad tinkamai ir giliai sudrėkintumėte sausą ar dehidratuotą odą. Norint atkurti tinkamą odos drėgmės barjerą, būtina naudoti intensyviai ir giliai drėkinančias priemones bei drėkinti odą iš vidaus geriant daug skysčių. Taip pat specialistė išsausėjusiai odai rekomenduoja vietoje įprasto muilo naudoti prausimosi aliejų, kuris efektyviai nuvalo ant odos susikaupusius nešvarumus nepažeisdamas apsauginio odos sluoksnio ir drėkindamas odą.

Viena didžiausių odos drėkinimo klaidų yra nereguliari odos priežiūra. Ekspertė pastebi, kad daugelis pradeda naudoti drėkinamąsias priemones tada, kai oda būna išsausėjusi. Tam, kad užtikrintumėte pastovų odos drėgmės balansą, drėkinamosios ar maitinamosios priemonės turi būti tepamos kiekvieną dieną, ryte ir vakare.

Efektyvūs odos stangrinimo būdai

Daugelis moterų atšilus orams ieško efektyvių būdų kaip sustangrinti odą ir atsikratyti celiulito sukeltų padarinių. Norint turėti dailias kūno linijas specialistė rekomenduoja imtis kompleksinių sprendimų – reguliariai sportuoti, prižiūrėti savo mitybą, rinktis stangrinančias kosmetikos priemones bei atlikti procedūras, kurios paspartina probleminių kūno vietų kraujotaką.

Mityba ir sportas – gražios figūros pagrindas

Dažnai moterys tikisi pasiekti greitų ir lengvų rezultatų be jokių pastangų. Nors stangrinamųjų kosmetikos produktų dėka odos būklė pagerėja, visgi sportas ir sveika mityba labiausiai įtakoja mūsų odos būklę. Norint džiaugtis efektyviais ir ilgalaikiais rezultatais patartina reguliariai sportuoti arba aktyviai leisti laisvalaikį bei nuolatos subalansuotai maitintis. Drastiškos dietos ir intensyvios sporto programos atneša greitus, tačiau trumpalaikius rezultatus, be to nualina kūną.

Pasiekite efektyvių rezultatų kartu su procedūromis namuose

Norint paspartinti odos stangrinimo procesą, ekspertė pataria reguliariai namuose atlikti probleminių vietų įvyniojimus bei masažą. Viena iš procedūrų, kuri padeda sustangrinti odą – masažas su vakuumine taure. Tai guminė taurė, kuri „prisisiurbia“ prie odos ir taip aktyvina limfotaką bei stangrina odą, mažina celiulitą. Taip pat odos stangrinimui puikiai tinka kontrastinis dušas, masažas su šiurkščia pirštine, kavos pupelėmis, medumi bei druskos vonios.

Tinkamai parinktos stangrinamosios kosmetikos priemonės paspartins procesą

Rinkoje anticeliulitinių priemonių pasiūla yra išties plati, todėl L. Kairienė pataria rinktis tokius kosmetikos produktus, kurių sudėtyje yra bent vieno iš šių ingredientų: peptidų, retinolio (vienas iš veiksmingiausių), hialurono rūgšties, dumblių ar kofeino. Šios veikliosios medžiagos aktyviai kovoja su celiulitu ir stangrina odą.