Plaukų stilistas taip pat atskleidė, kokia gudrybė suteiks jaunatviškumo.

Renkatės tiesių, griežtų linijų šukuoseną

Grafiška, tiesių linijų šukuosena tiko, kai jums buvo kiek daugiau nei 20 m., bet nuo 40-ojo gimtadienio bet kokia griežtų linijų šukuosena tik sendins.

„Venkite grubių, tiesų linijų, jos veido tikrai nepagražins, – sakė A. Naderis. – Bėgant metams, šukuosenos turi būti vis švelnesnių linijų, turėti tekstūros.“

Plaukų specialistas pabrėžė – švelniomis linijomis užsibaigianti šukuosena vidutinio amžiaus moteriai tiks labiau, nes plaukai atrodo „minkštesni, švelniau supa veidą. Aštrių, tiesų linijų venkite – tai suteikia sunkumo“, – pabrėžė A. Naderis.

Išdžiovinate plaukus pernelyg tiesiai

Jau gana seniai madingi tiesutėliai plaukai. Na bet jeigu įkopėte į penktą dešimtį, tiesūs plaukai jums tiks vis mažiau ir mažiau.

„Kai sulaukiate vidutinio amžiaus, nustokite džiovinti plaukus iki visiško tiesumo, – pataria A. Naderis. – Įsigykite vidutinio dydžio tankių šerių plaukų šepetį ir džiovinkite plaukus su juo – tada plaukų sruogos bus puresnės, plaukai atrodys storesni.

Jis paaiškino, kad švelniai besisukantys, purūs plaukai suteiks jaunatviškumo, gyvybingumo, o tiesutėliai plaukai neretai tik sendina.

Per tamsia spalva dažote plaukus

Norint paslėpti žilus plaukus, kyla pagunda rinktis tamsius, intensyvesnės spalvos dažus, bet plaukų stilistas vadina tai klaida ir sako, kad visada geriau rinktis šviesesnę spalvą.

„Kuo šviesiau dažote plaukus, tuo natūraliau jie atrodys, – teigia stilistas. – Jei dažysite labai tamsiai, plaukai atrodys lyg perukas, o žili plaukai labiau matysis.“ Pasinaudokite šiuo plaukų stilisto patarimu ir pasirinkite tinkančią spalvą.

Pamirštate kirpčiukus

Tikriausiai turėjote kirpčiukus, kai jums buvo penkeri. O ar žinote, kad kirpčiukai tiesiog stebuklingai atjaunina vidutinio amžiaus moteris?

„Kirpčiukai tarsi užuolaida pridengia daugybę trūkumų, raukšles ant kaktos“, – teigė A. Naderis. – Tik kirpčiukai turi būti ilgesni – jie pailgina, siaurina veidą.“

Plaunate galvą netinkamu šampūnu

A. Naderio teigimu, sulaukus vidutinio amžiaus, įprasti šampūnai nebetinka: „Investuokite į spindesio, blizgesio suteikiančius, drėkinamosius šampūnus ir kondicionierius, jie suteiks plaukams drėgmės, kurios labai reikia.“