Rožių vanduo gali nuraminti odą

Vienas svarbiausių rožių vandens pliusų yra tas, kad jis pasižymi priešuždegiminiu efektu. Todėl, jei tave kamuoja tokios odos problemos kaip aknė ir jei ieškai natūralių odos priežiūros priemonių, rožių vanduo tikrai gali pagelbėti.

Rožių vanduo gali būti naudojamas kaip burnos skalavimo skystis

Rožių vanduo pasižymi antibakterinėmis savybėmis, kurios labai tinka burnos priežiūrai. Yra atlikta net keletas tyrimų, kurie įrodė, kad žolelių burnos skalavimo skystis su rožių vandens ekstraktu padeda sumažinti skausmą, kurį sukelia stomatitas ar opos.

Rožių vandenį gali naudoti maudynių vonioje metu

Neturi būti egiptietė, kad galėtum į savo vonią įpilti šlakelį rožių vandens. Vos keli lašeliai vandens ar aliejaus pavers tavo odą minkšta ir kvapnia.

Rožių vanduo gali būti naudojamas virtuvėje

Nors apie tai galbūt niekada nepagalvojai, bet rožių vandenį gali naudoti ir virtuvėje. Šis ekstraktas yra tradicinis vidurio rytų virtuvės komponentas ir yra naudojamas avienos troškinyje, ryžių pudinge, salotose, ar net kokteiliuose!

Rožių vandenį gali naudoti skalbiniams

Jei kada nors Indijoje atiduotum savo drabužius į skalbyklą, greičiausiai atgautum juos kvepiančius rožėmis. Taip yra todėl, kad vietiniai drabužius dažnai lygina su rožių vandeniu.

Rožių vanduo
Foto: Shutterstock

Rožių vanduo ir šampūnai

Jei nori stipriau plaukus drėkinančio šampūno, į savo jau naudojamus produktus gali įlašinti keletą rožių vandens lašelių. Be to, kad suteiksi jiems daugiau drėgmės, kvėpėsi kaip Valentino diena.

Rožių vanduo kaip makiažo valiklis

Jei įmaišysi kelis lašelius kokosų aliejaus į rožių aliejų, gausi labai puikų makiažo valiklį. Jis veiks ne tik kaip puikus valiklis, bet, tuo pačiu ir sudrėkins odą.

Ramybė prieš miegą

Jei vakarais sunkiai sekasi užmigti, pabandyk ant pagalvės užpurkšti šiek tiek rožių vandens. Malonus kvapas veikia raminančiai, todėl atsibusi pailsėjusi ir kvepianti rožėmis.