Gydo ligas

Žodis „gintaras“ reiškia „saugantis nuo ligų“. Šis unikalus, iš daugiau nei 40 cheminių junginių ir rūgščių sudarytas mineralas jau nuo senų senovės naudojamas medicinoje, o jo rūgštis pasižymi atjauninti gebančiu efektu, ji stimuliuoja nervų sistemą, stiprina inkstų ir žarnyno veiklą, vartojama kaip priemonė nuo stresų, uždegimų ir apsinuodijimų. Gintaro rūgštis padeda gydyti įvairių rūšių anemijas, ūmų radikulitą, lėtines širdies ir kraujagyslių ligas, nurodoma pranešime spaudai.

Ir ne tik – gintaro rūgštis labai naudinga odai, ypač – veido. Taip pat – rankų, kūno, pavargusiai, praradusiai elastingumą odai. Užsienyje ji labai vertinama, o Lietuvoje ši rūgštis dar tik atrandama.

Nesukelia alergijų

Gintaro rūgštis išgaunama perdirbant natūralų gintarą, išlaikant jo naudingąsias chemines/fizikines savybes. Tai balti, kristalinio pobūdžio milteliai, natūralus gyvųjų organizmo medžiagų produktas. Kosmetika – kremai, prausikliai ir kt. – su šia rūgštimi, būna švelnių tekstūrų, yra lengvai pasisavinami odos.

„Gintaro rūgštis, kurioje yra gintaro veiklioji medžiaga, žmogaus organizmui yra gyvybiškai svarbi. Ji dalyvauja ląstelių energinės apytakos procesuose. Tai mūsų pačių organizme sintetinamas, iš keturių atomų sudarytas ingredienas. Gintaro rūgštis yra visiškai nekenksminga žmogaus organizmui, odai, nesukelia alergijų. Tinka visiems odos tipams: sausai, mišriai ar į aknę linkusiai odai“, – pasakoja „Oda“ klinikos kosmetologė Ilona Ūsienė.

Kosmetologijoje labai vertinamos procedūros su šia rūgštimi. Kaip pasakoja I. Ūsienė, gintaro rūgšties odos šveitimas – viena saugiausių neinvazinių odos procedūrų, kuri nepažeidža odos ir suteikia iš karto pastebimus rezultatus. Procedūrų metu suaktyvinama kraujotaka, paskatinama ląstelių regeneracija, oda tampa stangresnė ir elastingesnė.

Poveikis matomas vizualiai

Naudojant kosmetikos produktus su gintaro rūgštimi ar atliekant procedūras per itin trumpą laiką matomas rezultatas: atsigauna pavargusi, žalingų aplinkos veiksnių paveikta oda.

„Produktai su gintaro rūgštimi turi paviršiaus absorbcijos savybes, antimikrobinį poveikį, nekemša porų, pagerina odos regeneraciją ir mikrocirkuliaciją, atgaivina ir atjaunina odą, skaistina ir atšviežina jos spalvą, tonizuoja, stiprina kapiliarines sieneles. Pasižymi antikuperoziniu poveikiu, dezinfekuoja, ramina sudirgusią odą. Gintaro rūgštis veikia kaip antioksidantas, stiprina odos apsauginį barjerą, saugo ją nuo drėgmės praradimo bei išsausėjimo, suteikia ryškų jauninamąjį poveikį“, – naudingąsias rūgšties savybes vardija kosmetologė I. Ūsienė.

Tinka ne tik brandžiai odai

Gintaro rūgštis efektyviai veikia ją derinant su įvairiais odos kokybę gerinančiais ingredientais: hialuronu, šilko proteinais, avokado ar kanapių aliejumi, kolagenu, ženšenio šaknies ekstraktu, agurkų ektraktu ir kt. Tokie deriniai padeda pasiekti ypatingai efektyvų ir ilgalaikį poveikį.

Kosmetologės teimu, gintaro rūgštis tinka tiek brandžiai, tiek dar tik su pirmaisiais senėjimo požymiais susiduriančiai odai, nes veikia ne tik raukšles – turi ir kitų savybių, reikalingų odos kokybei gerinti ir išlaikyti.

Taigi tai – jauninantis, greitas, ilgalaikis rezultatas pavargusiai, elastingumą praradusiai odai arba kaip prevencinė priemonė, siekiant palaikyti jauną, skaisčią ir sveiką odą.

Gintaro rugštis
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)