Kaip šiose situacijose susikaupti ir gauti maksimaliai gerą rezultatą, pataria grožio ir sveikatinimo paslaugų platformos „Pasiutus lapė“ partnerės – stilistė Olga Pščolovskaja ir vizažistė Gabrielė Spudulytė, nurodoma pranešime spaudai.

Kai būtinos greitos makiažo ir šukuosenos korekcijos

Kad ir kiek laiko ryte praleistume prie veidrodžio, visą dieną mus persekioję rūpesčiai plaukų ir makiažo būklę gerokai pablogina. Prie pradinio įvaizdžio grįžti lengva, įsiminus kelias grožio gudrybes.

Šukuosena

„Kai nebėra laiko galvos plovimui, geriausiu draugu tampa sausas šampūnas. Jis ne tik pakelia plaukus nuo šaknų, bet ir šalina riebalus nuo odos bei nuo plaukų paviršiaus. Ši priemonė suteikia gaivumo, šviežumo jausmą, plaukai maloniai kvepia visą likusią dieną. Dar keli plaukų lako paspaudimai – ir jūs pasirengusi smagiai pratęsti vakarą“, – teigia stilistė O. Pščolovskaja

Makiažas

O. Pščiolovskajai antrina vizažistė G. Spudulytė, pasak kurios, makiažo atgaivinimui taip pat neprireiks lagaminėlio priemonių – jei reguliariai naudosite makiažo fiksatorių. Rekomenduojama juo sutvirtinti ryte atliktą makiažą ir vėliau kelis kartus per dieną papurkšti veidą.

„Norinčioms džiaugtis dar geresniu rezultatu, patariu rankinėje turėti kompaktinę pudrą ir švytėjimo suteikiančią priemonę, vadinamą highlighteriu. Pudra padės atgaivinti, suvienodinti veido odos spalvą, o highlighteris paskaistins po dienos darbų pavargusią odą“, – greitų korekcijų patarimais dalinasi vizažistė.

Foto: Unsplash/Ali Marel

Kai tenka nuo nulio susiruošti per 10 minučių

Kai brangi kiekviena minutė, o laikas iki vakarėlio tiesiog „tirpsta“, svarbu susikaupti ir pabrėžti kelis svarbiausius išvaizdos akcentus.

Šukuosena

„Jei trūksta laiko ir priemonių gražiai šukuosenai, siūlyčiau pinti kasytės. Negalvokite, kad užaugę turime jas pamiršti! Yra daugybė pynimo būdų, vienas iš jų – prancūziškas pynimas. Internete tikrai rasite nesudėtingų šio metodo pavyzdžių. Prancūzišką kasą rinktis galima ir santūrią, tvirtą, ir išsisklaidžiusią, nepaklusnią. Kitas variantas – dailus kuodas. Siūlau daryti jį laisvą ir lengvą, surišant kuo aukščiau ir segtukais paslepiant nepaklusnias sruogas“, – patarimais dalijasi stilistė O. Pščolovskaja

Makiažas

Kai plaukai suvaldyti ir lieka kelios minutės makiažui, vizažistė G. Spudulytė pataria tinkamai nuvalyti veidą ir tik tada ryškinti pagrindinius bruožus. Švaros greičiausiai suteiks micelinis vanduo; po jo galite tepti odos tipą atitinkančią makiažo bazę, ant jos – makiažo pagrindą. Paskutinis akcentas veido odai – highlighteris. Blakstienas perbraukite tušu, antakius – antakius formuojančiu geliu, o lūpas – veidrodinio efekto lūpų blizgesiu, suteikiančiu skaistumo ir putlumo. Ir viskas, jūs pasiruošusi!

Kai kasdieniai įpročiai gelbsti grožio greitukus

Jei šios grožio greitukų situacijos – itin artimos ir pažįstamos, vertėtų kasdienę rutiną papildyti keliais įpročiais, padėsiančiais kokybiškai susiruošti per 10 minučių.

Šukuosena

Plaukų priežiūros rutina turi paprastas taisykles, padedančias lengviau su jais susitvarkyti. Grožio ir sveikatinimo paslaugų platformos „Pasiutus lapė“ partnerės, stilistės O. Pščolovskajos teigimu, pradėti reikėtų nuo galvos odos tipą atitinkančio šampūno ir kondicionieriaus, kartą ar du per savaitę pasilepinant ir plaukų kauke. Tai – kritiškai svarbu. Jei jūsų galvos oda, plaukai yra riebūs, o naudosite šampūną, skirtą sausiems plaukams, juos tik dar labiau apsunkinsite, kartu – ir savo šukuoseną.

„Jei plaukai, ką benaudotumėte, yra sunkiai iššukuojami, prieš juos džiovinant panaudokite plaukų fluidą, o jau išdžiovintus galiukus palepinkite plaukų aliejuku. Ir, žinoma, rekomenduoju bent kartą per du mėnesius plaukų galiukus pakirpti. Na, o skilinėjančius, išsausėjusius plaukus pravartu kas keletą mėnesių palepinti gydomosiomis procedūromis“, – pataria stilistė.

Makiažas

Vizažistė G. Spudulytė antrina, kad, kaip ir rūpinantis plaukais, taip ir oda, galioja nuodugnios priežiūros taisyklė. Ant odos, kuria atidžiai rūpinatės, makiažas nuguls lengviau, prireiks mažiau kosmetikos priemonių, tokių kaip įvairių spalvų maskuokliai paakiams, spuogeliams ir kt.

Be to, teisinga rutininė priežiūra nėra sunki: tereikia gerti pakankamai vandens, naudoti priemones, atitinkančias jūsų odos tipą, ir būtinai prieš miegą nusivalyti makiažą. Tai greitai ir patogiai atliksite su miceliniu vandeniu ir jūsų oda – liks dėkinga.