D. Kazėnaitė seniai norėjo parodyti, kaip pagal ją atrodo tobula nuotaka. Kadangi vizažistė niekaip negalėjo apsispręsti, kuris įvaizdis būtų pats geriausias, nusprendė įgyvendinti visas savo subrandintas idėjas, rašoma pranešime spaudai.

Fotosesijos modeliais tapo žinomos Lietuvos moterys. Į nuotakos vaidmenį įsijautė Lietuvą pasaulyje garsinantis modelis Karolina Toleikytė, socialinių tinklalapių žvaigždė Karolina Meschino, dizainerio Karlo Lagerfeldo numylėtinė, modelių agentūros įkūrėja Dovilė Viršilaitė, TV laidų vedėja Indrė Stonkuvienė ir stilistė, viena gražiausių Lietuvos moterų Asta Valentaitė.

„Visos šios moterys yra mano mūzos. Jos žavi savo išvaizda, charakterio savybėmis, asmenybe, yra garsios skirtingose srityse. Šios moterys yra neprilygstamos lyderės, savo žinomumą užsitarnavusios įgimtu talentu ir darbu“, – sako D. Kazėnaitė.


K. Meschino vizažistė sukūrė egzotišką ispanės įvaizdį. Makiažo akcentas – prisirpusios raudonos lūpos. Įvaizdžiui sustiprinti pasirinkta minimalistinė šukuosena – plaukai surišti į uodegą.

Karolina Meschino
Foto: Gediminas ŽilinskasK. Toleikytė – klasikinės nuotakos pavyzdys. Makiažo akcentai – spindinti porcelianinė oda, kūno spalvos lūpos ir žvilgsnį pabrėžiantis akių pravedimas.

Karolina Toleikytė
Foto: Gediminas ŽilinskasI. Stonkuvienė fotosesijoje tapo karaliene. Jos įvaizdžio akcentai – karūna ir ryškus akių makiažas.

Indrė Stonkuvienė
Foto: Gediminas ŽilinskasD. Viršilaitei buvo sukurtas aštrios, bohemiškos nuotakos įvaizdis. Ji nebijo ryškumo, nukrypti nuo standartų, būti griežtesnė.

Dovilė Viršilaitė
Foto: Gediminas ŽilinskasA. Valentaitė fotosesijoje virto valiūkiška, seksualia, atsipalaidavusia nuotaka. Jai buvo parinktas spindinčios odos makiažas, pabrėžiantis tobulus veido bruožus.

Asta Valentaitė
Foto: Gediminas Žilinskas


„Pagrindinė mano fotosesijos idėja yra ta, kad kiekvienai nuotakai linkiu būti savimi ir rinktis tai, kas iš tiesų tinka. Linksma, susimąsčiusi, seksuali, provokuojanti, o kartais pikta – kiekviena moteris yra unikali ir nepakartojama“, – sako D. Kazėnaitė.

Kartu su D. Kazėnaite dirbo visa specialistų komanda. Fotosesija įamžino vienas žinomiausių Lietuvos mados fotografų Gediminas Žilinskas. Seniai ne paslaptis, kad prieš jo objektyvą svajoja atsidurti daugelis šalies garsenybių, o pakviestos nusifotografuoti ryžtasi drąsiausiems eksperimentams.

„Buvo labai smagu perkelti į nuotraukas šių žavių moterų virsmą nuotakomis. Visas jas gerai pažįstu ir galiu pasakyti, kad visos puikiai įsijautė į nuotakų vaidmenį. Bandžiau įsivaizduoti, kaip jos atrodytų prie altoriaus. Vaizdas būtų pribloškiantis“, – šypsosi G. Žilinskas.