1. Rožinė spalva. Viena madingiausių vasaros spalvų - rožinė. Dominuojantys tonai - nuo šviesios iki sintetinės rožinės. Šia spalva bus marginama tiek avalynė, tiek drabužiai.

Foto: Shutterstock
2. Išryškinti pečiai. 9 dešimtmečio mada niekur nesitraukia: bus madingi didelių pečių paltukai, striukės, lietpalčiai ir klasikinio stiliaus švarkai. Ši tendencija geriausiai tiks aukštaūgėms merginoms ir moterims.

3. Metalo švytėjimas. Nuo sidabro iki bronzos - dizaineriai iki šiol išlaiko metalo blizgesį, nors jis bus kiek prislopintas, bet siūlomas ir dienai. Avalynė, rankinės, drabužiai, aksesuarai - viskas švytės.

4. Dryžiai. Tai - vasaros klasika. Madingiausi skirtingų ir netgi ryškių spalvų dryžiai. Drąsiai derinkite visus įmanomus atspalvius.

5. Komforto siekis. Vasarą norisi vilkėti tik patogius drabužius, o vienas tokių - kombinezonas. Madingas tiek laisvalaikiu, kasdieną, tiek išskirtinei progai.

6. Močiutės spinta. Įvairiais geometriniais raštais dekoruotos megztos liemenės ar kiti drabužiai - dar viena vasaros tendencija. Nebijokite jų derinti su ryškių spalvų ar kitų raštų drabužiais ir pamėgti eklektikos ir vintažo stilių.


7. Gėlės. Amžina klasika - gėlių raštai. Vasarą madingiausias smulkus, spalvotų gėlių raštas. Tačiau stambesnis raštas taipogi dominuos aprangoje.

8. Daugiau saulės. Geltona spalva irgi bus ant bangos. Be to, ji puikiai derės su rožiniais drabužiais, kurie taipogi - mados viršūnėje. Jos atspalviai varijuos nuo itin skaičios, pastelinių tonų, sintetinių atspalvių iki sodrios ar net tamsios geltonos.


9. Kitokie galvos apdangalai. Vasaros sezono sensacija - masyvus ir veidą dengiantis sportinio džemperio gobtuvas. Jis išstums iki tol madingomis laikytas skrybėles ar sportines kepuraites su snapeliu. Tai patogu ir universalu.

10. Lietpaltis. Dominuos - smėlio atspalvio, įvairiausių jų tonų lietpalčiai. Jie bus susiaučiami diržu, su didelėmis kišenėmis ir gerokai išdidinto silueto. Derės tiek prie laisvalaikio ar net sportinės aprangos, tiek prie oficialios.