Žinoma, turbūt esi skaičiusi ne vieną straipsnį, kad mini sijonai tinka ne visoms, tačiau aš manau, jog tinkamai pasirinkus sijono modelį ir viršutinę dalį - jį gali dėvėti kiekviena. Juolab, kad mini sijonas nėra „išrankus“: tinka su aukštakulniais ir šilkiniais marškiniais, arba sportiniais bateliais ir dideliu džemperiu, po jaukiu kardiganu ar su klasikiniais marškiniais ir vyriško tipo batais.

Viskas priklauso nuo tavo nuotaikos ir pasirinktos progos. Žaisti su sijonu taip smagu - su vienu gali sukurti krūvas skirtingų derinių. Pagaliau atėjo laikas pademonstruoti kojas!

Tad ko tikėtis parduotuvėse ir kokie stiliai vyraus šį sezoną?

1. Džinsas. Taip, jis yra šio sezono hitas - tad ir džinsinių sijonų pasirinkimas itin gausus.

Foto: Gamintojo archyvas
„Desigual“, „Zara“
Foto: Gamintojo archyvas
„Mango“, „H&M“

2. Susiaučiamas. Jei nori šiek tiek kitokio ir įdomesnio modelio, rinkis susiaučiamą sijoną - jis atrodys puikiai prie lengvos palaidinės ir aukštakulnių.

Foto: Gamintojo archyvas
„H&M“, „Mango“
Foto: Gamintojo archyvas
„Reserved“, „Massimo Dutti“, „Zara“

3. Sluoksniai. Jei nori atrodyti žaisminga ir šiek tiek vėjavaikiška - rinkis kuo daugiau sluoksnių ir ryškesnes spalvas. Itin tiks toms, kurios nori, kad užpakaliukas atrodytų didesnis ir riestesnis.

Foto: Gamintojo archyvas
„Zara“, „Mango“, „H&M“

4. Vintažas. Šie „Chanel“ tipo sijonai tiks koncervatyvioms, bet vis tiek linkusioms šiek tiek „išeiti“ už nusibrėžtų ribų.

Foto: Gamintojo archyvas
„Mango“, „H&M“, „Zara“